Playboy za darmo z powodu koronawirusa. Każdy numer do przeczytania i obejrzenia

17.03.2020 09:54
króliczki Playboya|undefined Fot. Shutterstock

Playboy dołączył do akcji organizowania czasu wolnego osobom, które z powodu walki z koronawirusem SARS-CoV-2 powinny nie opuszczać domu. W sieci zupełnie za darmo dostępne są wszystkie wydane do tej pory wydania, z wszystkimi artykułami, wydaniami i sesjami zdjęciowymi do podziwiania.

W walce z epidemią COVID-19 bardzo ważne jest przestrzeganie kilku podstawowych zasad. Jedną z najważniejszych z nich jest izolowanie się od innych i w miarę możliwości pozostawanie w domu. Zmniejsza to ryzyko złapania koronawirusa SARS-CoV-2 i ewentualnego zarażania nim bliskich.

Z tego powodu po zamknięciu szkół i uczelni premier Morawicki zawiesił także działanie galerii handlowych: uczniowie, zamiast siedzieć w domu, często umawiali się w nich na spotkania.

Przeczytaj także

Dla dorosłych zmuszonych do kontemplowania życia w domowych pieleszach niespodziankę przygotował Playboy. Wszystkie wydane do tej pory numery czasopisma zostały udostępnione zupełnie za darmo na dwa tygodnie.

Playboy za darmo, żeby było czym się zająć chowając się przed koronawirusem

W archiwum udostępnionym wszystkim chętnym znajduje się ponad 700 wydanych do tej pory numerów. Wydawca podkreśla, że zeskanowano dosłownie każdą stronę, każdy tekst i każde zdjęcie, jakie pojawiło się kiedykolwiek w Playboyu.

Treści zostały przystosowane do oglądania na komputerach, tabletach i smartfonach; Playboy udostępnia także wyszukiwarkę, dzięki której w prosty sposób można odnaleźć temat (lub modelkę), którą chcemy dokładnie przestudiować.

Posłuchaj podcastu

Oferta dwutygodniowego darmowego dostępu jest ograniczona czasowo. Jeśli chcemy z niej skorzystać, lepiej się pospieszyć.

Podobny pomysł na połączenie walki z COVID-19 z ulżeniem niedoli poddawanych kwarantannie osób zaprezentował Pornhub, który zaoferował Włochom miesięczny dostęp do wersji Premium serwisu.

Zobacz także: Pornhub walczy z koronawirusem we Włoszech. Darmowe Premium, żeby ludzie nie wychodzili z domów 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.