Pokazali pośladki pod Sukiennicami. "Za gołe zadki 4 x 300 zł" [ZDJĘCIE]

03.01.2022 13:07
Pokazali pośladki pod Sukiennicami. "Za gołe zadki 4 x 300 zł" [ZDJĘCIE] Fot. Damian Klamka/East News

Turyści na Rynku Głównym w Krakowie postanowili zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie pośladków. Interweniowała Straż Miejska Miasta Krakowa.

Rynek Główny w Krakowie mimo pandemii stale oblegany jest przez polskich i zagranicznych turystów. Szczególnie w okresie świąt i Sylwestra wiele osób przyjechało do stolicy Małopolski zobaczyć zabytki, dobrze zjeść i poimprezować.

Pokazali pośladki pod Sukiennicami

Mieszkańcy ścisłego centrum Krakowa od lat narzekają na zakłócanie ciszy nocnej i blokowanie miejsc parkingowych przez przyjezdnych. Dlatego też służby mundurowe starają się bacznie monitorować tę cześć miasta. Zwiedzający Kraków są bowiem bardzo hałaśliwi, śmiecą i piją alkohol w miejscach publicznych. Nierzadko oddają mocz w bramach, a nawet biegają nago po Rynku Głównym.

Do jednego z bardziej spektakularnych ekscesów doszło 30 grudnia 2021 roku niedaleko Sukiennic. Czterech mężczyzn postanowiło sobie zrobić nietypowe zdjęcie na tle świątecznej iluminacji.

Turyści zdjęli spodnie i wypieli pośladki w stronę fotografa. Jednak prócz niego zdjęcie zarejestrował również monitoring miejski.
 

Panowie wytypowali spośród siebie fotografa, po czym w blasku światełek opuścili spodnie i cierpliwie czekali na dobre ujęcie. I się doczekali … ujęcie nastąpiło chwilę później, z naszej inicjatywy. W sumie 4 z nich zostało ukaranych mandatami karnymi na łączną kwotę 1200 zł.

 - podkreślają strażnicy miejscy.

Mundurowi błyskawicznie odnaleźli zachowujących się nieobyczajnie mężczyzn. Każdy z nich został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych za obnażanie się w miejscu publicznym. Łącznie zdjęcie kosztowało ich 1200 złotych.

Źródło: Straż Miejska Miasta Krakowa

Zobacz również: Motorniczy tramwaju w Krakowie zamiast torów oglądał porno. Podglądali go pasażerowie [FOTO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.