Przepowiednia Nostradamusa 2022. Kolizja dwóch gwiazd spowoduje koniec świata?

20.10.2021 22:42
Przepowiednia Nostradamusa 2022. Kolizja dwóch gwiazd spowoduje koniec świata? Fot. Shutterstock

Czy w 2022 roku nastąpi koniec świata spowodowany kolizją dwóch gwiazd? Co na ten temat mówił prorok wszechczasów Nostradamus?

Temat przepowiadania przyszłości znany jest tak długo, jak daleko sięga historia ludzkiej cywilizacji. Za najsłynniejszego proroka w historii uchodzi jednak Nostradamus, którego proroctwa zdaniem wielu spełniły się niemal w stu procentach.

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2022

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, kiedy nastąpi koniec świata -  z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach i proroctwach. Słynny francuski jasnowidz w swoich przepowiedniach zdradził podobno, czego możemy się spodziewać w 2022 roku.

Polecamy

Zdaniem wielu interpretatorów czterowierszy jasnowidza rok 2022 jawi się w czarnych barwach. Przerażające wydarzenia zostały opisane w "Les Prophéties". Badacze doszukali się w nich informacji o końcu świata wywołanym zderzeniem dwóch gwiazd. W internecie krąży wiele histori dotyczących jednego z fragmentów dzieł Nostradamusa. Podobno najsłynniejszy jasnowidz zapowiedział na nadchodzący rok czas zniszczenia.

Tragiczne w skutkach wydarzenie na niebie

Już w 2013 roku zespół astronomów w składzie Larry Molnar (Calvin College), Karen Kinemuchi (Apache Point Observatory) i Henry Kobulnicky (University of Wyoming), obliczył, że około 2022 roku zderzające się gwiazdy oświetlą nocne niebo. Zdaniem badaczy para gwiazd z konstelacji Cygnusa połaczy się w jedno. Skutkiem tego będzie ogromna eksplozja. Oddalona o 1800 lat świetlnych od Ziemi, KIC 9832227 stanie się na krótki moment jednym z najjaśniejszych obiektów na naszym niebie. Zdarzenie spowoduje potężny czerwony blask, a następnie powstanie jedna gigantyczna gwiazda.

Internauci i zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że fragment dzieł profety dotyczy właśnie tego zjawiska.

W czasie gdy walka i furia osiągną na Ziemi szczyt, ujrzymy na niebie kometę, która będzie początkiem zapowiadającym katastrofy, jakich nie znał świat. Nostradamus

W innym czterowierszu czytamy natomiast:

Gdy Księżyc ukryje się w mroku, ujrzymy ciało niebieskie o kolorze krwi. Nostradamus

Konflikty zbrojne i wielki kryzys

Według części interpretatorów spuścizny Michela de Nostredame,  w roku 2022 wybuchnie kilka strasznych konfliktów zbrojnych. W Ameryce Północnej dojdzie do trzęsienia ziemi na niespotykaną dotąd skale. Spowoduje ono wielki kryzys humanitarny.

Nostradamus przewidział podobno między innymi dojście do władzy Hitlera, zabójstwo Kennedy'ego, wielki pożar Londynu, bombę atomową czy ataki z 11 września. Najsłynniejszy jasnowidz pozostawił wiele przepowiedni, w tym tę o koronawirusie i roku 2020.

Źródło: zjawiskaniewyjasnione.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.