Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego spełnia się na naszych oczach? "Duże skażenie wody"

16.08.2022 14:37
Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego spełnia się na naszych oczach? "Duże skażenie wody" Fot. East News

Kilka miesięcy temu jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiedział duże skażenie wody. Czy jego przepowiednia właśnie się spełnia?

Najbardziej znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Profeta prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania, występuje w programie Krzysztofa Woźniaka "Wideoprezentacje" a także udziela wielu wywiadów.

Mroczna przepowiednia spełnia się na naszych oczach?

Uczestnicy wirtualnych seansów z jasnowidzem mogą mu zadawać pytania, na które ten odpowiada w czasie rzeczywistym. Polacy pytają o wszystko - od kwestii dotyczących polityki, zdrowia, koronawirusa po miejsca pobytu osób zaginionych czy pogodę.

Polecamy

Jak się okazuje, słynny jasnowidz często trafnie przewiduje różne rzeczy. Kilka miesięcy temu pan Krzysztof doświadczył wizji, w której zobaczył skażenie wody.

Powiem państwu, że przez to, że nie widzę punktu, który ma to spowodować, to może to oznaczać, że jest to punkt niezauważalny. Ja już wam dawałem znać wcześniej, dlaczego w wizji ciężko byłoby zrozumieć zarazę. Bo to jest wróg, którego nie widzimy. Dlaczego trudno byłoby zrozumieć destabilizację kraju lub krajów, gdyby mogło chodzić na przykład o napromieniowanie, o skażenie środowiska? [...] Bo to jest też wróg niezauważalny. On może przyjść nawet z frontem atmosferycznym. Może gdzie indziej być skażenie, ale to skażenie przejdzie z pogodą. A może to nie będzie pełna destabilizacja państwa, tylko ludzie będą datki na kogoś dawali. Może ludzie z dobrej woli będą dawali na innych ludzi? To będzie takie wsparcie. Krok dobroduszności. To oznacza, że przejdziemy jakiś kataklizm. Czy spowodowany ręką ludzką, czy naturą, ale to będzie kataklizm

- mówił w lutym 2022 roku na swoim kanale.

 Podczas ostatniej wizji na żywo Jackowski wrócił do tamtej przepowiedni i przypomniał, o czym mówił.

Piszecie do mnie, ale ja pamiętam też tę wizję. Ponad rok temu na tym kanale, wykonując wizję na tematy przyszłościowe, prawdę mówiąc mówiłem o Gdańsku. O Gdańsku, że duże skażenie wody, ludzie będą bali się wody. I bardzo istotne jest to... No, wprawdzie nie Wisłę, ale mamy Odrę. Co istotne, Szczecin, Gdańsk to nie są od siebie (...) dużo oddalone miejscowości

- mówił Jackowski

Ponad rok temu na tym kanale wykonując wizję na tematy przyszłościowe, mówiłem o Gdańsku. O Gdańsku, o dużym skażeniu wody, że ludzie będą bali się wody. Wprawdzie nie Wisłę, ale mamy Odrę. Szczecin i Gdańsk to nie są od siebie mocno oddalone miejscowości

- dodał.

Odra, jak się okazuje, jest mocno skażona. Wszyscy słyszymy, co tam się dzieje, służby niemieckie zbadały, że jest tam duża ilość rtęci, ryby są śnięte na prawie całej długości Odry. Jest to bardzo duże zagrożenie nie tylko dla fauny, flory Odry, ale także duże zagrożenie dla zwierząt, dla ludzi. Co istotne, ta skażona woda nie ma, nie stwierdzono dotychczas, gdzie jest źródło, jakie jest źródło skażenia

- wyjaśnił fanom Krzysztof Jackowski.

Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków, Krzysztof Jackowski z Człuchowa od wielu lat specjalizuje się w przepowiadaniu przyszłości, poszukiwaniu zaginionych osób i pomocy różnym instytucjom (w tym Policji) w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.