Przerażająca przepowiednia spełnia się na naszych oczach? "Plaga na skórze. Pandemia dopiero nas czeka"

25.05.2022 14:52
Przerażająca przepowiednia spełnia się na naszych oczach? "Plaga na skórze. Pandemia dopiero nas czeka" Fot. Jakub Walasek/REPORTER

W lipcu 2021 roku jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiedział straszną chorobę i dalszy ciąg pandemii. Czy jego przepowiednia właśnie się spełnia?

Od niepamiętnych czasów ludzie z niepokojem patrzą w przyszłość i starając się zapobiec najgorszemu, śledzą przepowiednie i proroctwa. Wypatrują także znaków końca świata i apokalipsy. Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków, Krzysztof Jackowski z Człuchowa od wielu lat specjalizuje się w przepowiadaniu przyszłości, poszukiwaniu zaginionych osób i pomocy różnym instytucjom (w tym Policji) w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Przerażająca przepowiednia spełnia się na naszych oczach?

Krzysztof Jackowski prowadzi swój kanał na YouTube. Uczestnicy wirtualnych seansów z jasnowidzem mogą mu zadawać pytania, na które ten odpowiada w czasie rzeczywistym. Polacy pytają o wszystko - od kwestii dotyczących polityki, zdrowia, koronawirusa po miejsca pobytu osób zaginionych czy pogodę.

Polecamy

Jak się okazuje, słynny jasnowidz często trafnie przewiduje różne rzeczy. Mniej więcej rok temu pan Krzysztof doświadczył wizji, w której zobaczył tajemniczą chorobę i kolejną pandemię. Podczas ostatniej wizji na żywo Jackowski wrócił do tamtej przepowiedni i przypomniał, o czym mówił w lipcu 2021.

Lekarze patrzą na ludzką skórę. Skórę. Będzie coś na skórze, na ciele naszym. Skóra. Plaga na skórze. Drodzy państwo - pandemia dopiero nas czeka. Kojarzy mi się, że lekarze ludziom oglądają skórę, skórę na ręku, łokciach, na szyi. To będzie tak, jakby się coś kończyło, ale to jest tylko etap. A zacznie się coś innego.
Nie twierdzę, że mam rację, ponieważ jak na razie nie jest to żadna międzynarodowa zaraza, która miałaby dla nas być groźna. Coraz częściej słyszy się o niej w Europie, w Izraelu, w Kanadzie, USA, Australii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Niemczech, a sama Belgia dziś uchwaliła kwarantannę dla osób, które na małpią ospę zachorowały. Gdyby to była błaha kwestia, to bym tego nie poczuł

- skomentował na najnowszym wideo Krzysztof Jackowski.

Temat koronawirusa zdaniem wizjonera powróci jesienią. Słynny wróżbita przypomniał także, że jego zdaniem pandemia będzie trwać 3.5 roku. Został nam więc jeszcze rok.

.

Licząc od początku pandemii to już około 2,5 roku, więc został nam jeszcze rok. Ten rok będzie najgorszy, ponieważ od zarazy się zaczęło, ale ja mówię o poważnym konflikcie światowym. Konflikt w Ukrainie nie jest tym, o którym mówiłem, bo on nie jest wielkim konfliktem światowym - choć trzeba brać pod uwagę to, że medialnie napaść na Ukrainie ma taki charakter [...]. Siła informacji o napaści na całym świecie była tak ogromna, że przyćmiewa inne sprawy. Ale to nie jest wielka światowa wojna. Obawiam się, że przed czymś takim stoimy

- mówił Krzysztof Jackowski.

Tymczasem nowy wariant ospy coraz szybciej atakuje Europę. Przypadki zakażeń małpią ospą odnotowano już m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Szwecji i Słowenii.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.