Przerażająca przepowiednie Nostradamusa. Europa może zostać wkrótce unicestwiona?

02.09.2022 12:12
Przerażająca przepowiednie Nostradamusa. Europa może zostać wkrótce unicestwiona? Fot. Shutterstock

Czy już wkrótce nastąpi koniec naszego kontynentu, a nieliczni pozostali przy życiu ludzie będą uciekać w popłochu?

Ataki na ukraińskie obiekty jądrowe, takie jak Czarnobyl i Zaporoże, wywołują panikę na całym świecie. Rosja, w początkowej fazie napaści na Ukrainę, straszyła Europę Czarnobylem. Obecnie to Zaporoska Elektrownia Atomowa w Ukrainie jest od jakiegoś czasu na ustach wszystkich. Wielu interpretatorów przepowiedni twierdzi, że ta sytuacja była przewidziana dawno temu i według przepowiedni zakończy się dla nas tragicznie.

Co mówił Nostradamus?

Zdaniem wielu interpretatorów czterowierszy jasnowidza, na świecie od 1995 panuje wojna, a przełom lat 2022/2023 to czas wielkiego przełomu. Jak podobno twierdził Nostradamus, wkrótce na Ziemi pojawi się osoba, która zamieni wojny, głód i cierpienie w nowy, lepszy etap w historii ludzkości.

Polecamy

Jej przyjście poprzedzi straszna wojna, która skończy się upadkiem Rosji lub Chin. Wielka wojna ma trwać aż 27 lat, a jasnowidz zapowiedział jej początek na 1995 rok. Z wyliczeń wynika, że jej kulminacja nastąpi lada moment.

Święte świątynie czasu rzymskiego odrzucą fundamenty swego założenia

- brzmi fragment przepowiedni.

Francuski astrolog i okultysta Michel de Nostradame opublikował swoje słynne dzieło zatytułowane "Les Prophéties" w 1555 roku. Księga zawiera 942 czterowierszy, które rzekomo przepowiadają przyszłość. Jak twierdzą zwolennicy teori spiskowych Nostradamus przewidział między innymi dojście do władzy Hitlera, zabójstwo Kennedy'ego, wielki pożar Londynu, bombę atomową, ataki z 11 września, jak również epidemię COVID-19.

Krzysztof Jackowski o wielkiej wojnie w Europie

Jackowski od lat kontynuuje swoją retorykę dotyczącą globalnego konfliktu, który zawisł nad światem. Niedawno wróżbita zobaczył również inne straszne rzeczy dotyczące nadchodzących wydarzeń w tym "obiekt obłożony różnymi ładunkami". Polski profeta nie wykluczał, że Putin może użyć broni nuklearnej i zapowiadał, że nastąpi jakiś przełom. Dojdzie do niego już jesienią.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.