Pytanie o tramwaje warte 125 tys. złotych w "Milionerach". Znasz odpowiedź?

06.11.2020 11:48
Milionerzy, Hubert Urbański|undefined Fot. Bartosz KRUPA/East News

Uczestnik programu "Milionerzy" usłyszał pytanie o tramwaje i nie dał rady wybrać dobrej odpowiedzi. A Wy dalibyście radę wygrać 125 tysięcy złotych?

"Milionerzy" przyciągają przed telewizorami tłumy widzów z wielkim zaciekawieniem oglądających uczestników, którzy dwoją się i troją, żeby wygrać milion złotych. Oczywiście nie jest to takie proste, ale co rusz pojawiają się kolejki śmiałkowie, którzy próbują swoich sił w słynnym teleturnieju.

"Milionerzy": Pytanie o tramwaje warte 125 tys. złotych. Uczestnik nie znał odpowiedzi, a Ty?

Mikołaj Kramek z Warszawy szedł jak burza w programie "Milionerzy", ale przy pytaniu za 125 tysięcy miał spore kłopoty. Gdy usłyszał przeczytane przez prowadzącego Huberta Urbańskiego pytanie, aż zaniemówił. Dalibyście radę sobie z tym zagadnieniem? Pytanie brzmiało:

 

Przeczytaj także

Uczestnik postanowił skorzystać z koła ratunkowego i poprosił publiczność o pomoc - większość widzów wybrało opcję A. To jednak wcale nie pomogło Mikołajowi, który dodatkowo zadzwonił do przyjaciela, który wytypował odpowiedź D. Mimo tego, uczestnik wybrał opcję B - była to zła odpowiedź.

Pierwsze tramwaje elektryczne pojawiły się we Wrocławiu w 1893 roku, zaś w Warszawie wyruszyły dopiero 15 lat później. Niestety uczestnik musiał zakończyć grę i stracił szansę na milion złotych.

Zobacz także: "Milionerzy": Pytanie o błam za 20 tysięcy złotych. Znalibyście odpowiedź?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.