Śpiący prorok z Leszna o III wojnie światowej. Które polskie miasta ucierpią najbardziej?

07.04.2022 14:41
Śpiący prorok z Leszna o III wojnie światowej. Które polskie miasta ucierpią najbardziej? Fot. Shutterstock

Marian Węcławek zyskał popularność głównie dzięki trafnej przepowiedni dotyczącej wyboru papieża Polaka w 1978 roku. Śpiący prorok z Leszna, zapowiedział również III wojnę światową. Co o niej mówił?

Marian Węcławek przewidział prawidłowo wiele wydarzeń, w tym wybór na papieża Karola Wojtyły, wybór prezydentów Stanów Zjednoczonych – Regana i Busha, a także wielu polskich polityków (Kwaśniewskiego, Suchocką, Cimoszewicza).

Śpiący prorok z Leszna o III wojnie światowej

Prorok, który w swoich snach widział przyszłość, wiedział z wyprzedzeniem również o stanie wojennym, zburzeniu muru berlińskiego i zjednoczeniu Niemiec. Bardzo dokładnie przewidział także powodzie z 1997 oraz 2010 roku.

Polecamy

Jak się okazuje Węcławek wieszczył również III wojnę światową. Zdaniem proroka III wojnę światową wywołają Chiny, które nagle zaatakują Rosję. Co ciekawe zdaniem profesty Chinom w ataku pomoże Turcja.
Niemcy ruszą na Wschód; chcąc podbić Polskę. Dotrą do Wałbrzycha. Polska mimo tego będzie ustalać podział świata na strefy wpływów. Po jakimś czasie granice naszego kraju będą sięgać aż po Kijów, Czerkasy i Odessę. Litwa i Ukraina połączą się z naszym krajem i będą stanowić jedność.

W godle państwa polskiego będzie po lewej stronie godło litewskie, a po prawej ukraińskie, bo te państwa będą nam sprzyjać

- wieszczył Węcławek
Zostanie użyta broń atomowa, a jedna z rakiet uderzy w rejonie Mont Blanc.

 Do Chińczyków dołączą Turcy i wejdą do Europy, opanowując część kontynentu. Wnet jednak najeźdźcy wycofają się. Niemcy widząc słabość Rosji, ruszą na Wschód, będą chcieli zająć Polskę i dojdą do Wałbrzycha!

- twierdził prorok
Zdaniem wizjonera wiele miast zostanie doszczętnie zburzonych. Które z nich będą zagrożone?

Na Polskę żadna bomba nie spadnie, chociaż takie zagrożenie nastąpi i to będzie powodem ewakuowania mieszkańców Dolnego Śląska. Szczecin zostanie zniszczony połowicznie, Wrocław podobnie. We Wrocławiu tuż przed wojną dojdzie do kilkunastodniowych zamieszek. Dość znacznie zniszczone może zostać Kłodzko, Złoty Stok, Kalisz i Wałbrzych. Poznań podczas wojny nie ucierpi.

- twierdził prorok.
Podniesienie się poziomu wód ma w tym czasie doprowadzić do zalania Gdańska i Gdyni. Wskutek globalnego ocieplenia klimat w Polsce ulegnie zmianie. Jak napisał Węcławek, "będziemy hodować cytryny".
Marian Węcławek wszystkie prorocze sny zapisywał. Stworzył setki zeszytów z zapiskami i analizami poszczególnych symboli.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.