Szaman Apaczów przepowiedział koronawirusa. "Dzieci będą żywić się ciałami zmarłych" mówi indiańskie proroctwo

25.02.2020 16:46
Przepowiednia|undefined Fot. Shutterstock

"Dzieci będą żywić się ciałami zmarłych" mówi indiańskie proroctwo o końcu człowieka. Wcześniej świat nawiedzi tajemnicza choroba.

Stalking Wolf (Skradający się Wilk), urodził się w latach 70. XIX wieku w górach Nowego Meksyku. Nim został szamanem i tropicielem, w wieku 20 lat otrzymał wizję, która nakazała mu opuścić swój lud i udać się w poszukiwaniu nauczycieli pradawnej wiedzy.

Przerażające przepowiednie indiańskiego szamana

W latach 20. ubiegłego wieku, podczas jednego z szamańskich rytuałów Skradający się Wilk doznał przerażającej wizji, w której duch wojownika objawił mu znaki mające zwiastować koniec ludzkości.
Pierwszym znakiem, jaki ujrzał Szaman była wizja oddalenia się ludzi od natury. Według jego słów ludzkość będzie oskarżać przyrodę i klimat o brak żywności, podczas gdy sama przyczyni się do jej zniszczenia.
Drugi ze znaków, jaki pojawił się w wizji Indianina to wyschnięta kraina usłana padliną:

Patrząc w górę, widział, że słońce jest wyraźnie większe i świeci intensywniej, ale na niebie nie było ptaków ni chmur. Powietrze było cięższe niż zwykle. Potem wydawało mu się, że w niebie pojawiły się wielkie dziury, czemu towarzyszył ogłuszający huk. Przez te dziury zaczął lać się w kierunku ziemi strumień tłustych nieczystości i martwych ryb

- opisywał wizje szamana Tom Brown Jr w książce "The Quest".

Kolejnym znakiem ma być głód. Apacz zobaczył stosy ciał, których wygląd świadczył o śmierci głodowej a osoby, które jeszcze żyły były na skraju wyczerpania.
Według słów zjawy, która objawiała się szamanowi, wielki głód na świecie ma być wstępem do procesu, który przyniesie kres ludzkiemu panowaniu na planecie.

 Człowiek padnie również ofiarą epidemii, która przetoczy się przez Ziemię i przerazi masy. Białe płaszcze [tj. lekarze] nie będą mieli na to lekarstwa

- twierdziła zjawa.
Następnie niebo poczerwienieje, a jego kolor nie będzie przypominał niczego, co dotąd widzieli ludzie. Gdy nadejdzie ciemność, na niebie pojawią się czerwone gwiazdy.

Przez lata dzieci Ziemi będą musiały kryć się w dziczy, nie będą mogły rozbijać obozów ani kontaktować się z resztką ludzi, którzy przetrwają. […] Na świecie pojawi się bowiem głód, jakiego człowiek nie umie sobie wyobrazić. Wody będą zatrute, podobnie gleba, jeziora i rzeki. Nie będzie plonów, zwierzęta hodowlane wymrą, a choroba zabije dziesiątki ludzi. Dzieci będą żywić się ciałami zmarłych. Miasta popadną w ruinę, a ludzie - poza nieliczną garstką - wymrą

- usłyszał Skradający się Wilk od tajemniczego ducha.

Czy koronowirus jest częścią przepowiedni Skradającego się Wilka ?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.