Tajemnicza przepowiednia łącząca I i II wojnę światową z atakiem na Ukrainę. Co mówią liczby?

04.05.2022 15:22
Tajemnicza przepowiednia łącząca I i II wojnę światową z atakiem na Ukrainę. Co mówią liczby? Fot. Shutterstock

Temat przepowiadania przyszłości znany jest tak długo, jak daleko sięga historia ludzkiej cywilizacji. Czy mamy do czynienia z początkiem III wojny światowej?

Od wybuchu wojny w Ukrainie internauci przekazują sobie tajemniczą przepowiednię, z której podobno wynika, że dzięki analizie numerologicznej można powiązać I i II wojnę światową z atakiem na Ukrainę.

Tajemnicza przepowiednia łącząca I i II wojnę światową z atakiem na Ukrainę

Zdaniem wielu internautów przerażające wydarzenia, które mają miejsce w Ukrainie, zostały zakodowane w liczbach. Miłośnicy teorii spiskowych twierdzą, że przy odpowiedniej interpretacji dat wybuchu I i II wojny światowej z niemal stuprocentową dokładnością można było przewidzieć datę ataku na Ukrainę. Badacze tematu idą nawet o krok dalej. W liczbach doszukali się również informacji, że niedawno rozpoczęła się III wojna światowa.

Polecamy

W internecie krąży wiele komentarzy dotyczących jednego z najbardziej szokujących wyliczeń, które wykonał przedsiębiorca Patrick Bet-David. Zdaniem mężczyzny wszystkie daty mają wspólny mianownik. Jest nim liczba 68.

Liczba 68 składa się z dwóch liczb, które oznaczają odpowiednio 6-niedoskonałość, 8-doskonałość. Symbolizuje to przejście z jednego w drugie.

Co o wojnie w Ukrainie mówią liczby?

I wojna światowa wybuchła 28 lipca 1914 roku, II wojna 1 września 1939 roku, a atak na Ukrainę nastąpił 24 lutego 2022 roku. Po odpowiednim dodaniu liczb otrzymujemy 68. Co więcej, Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich istniał przez 68 lat. Internauci zauważyli również kolejne zbieżności. Słowa "królewskość" i "bitwa" występują w Biblii 68 razy.

Ciekawą interpretacją jest również powiązanie z tematem Apokalipsy św. Jana 6,8, w której czytamy:

I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła. I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta.

Część internautów zaznacza jednak, że powyższe wyliczenia nie są zgodne ze sztuką numerologiczną i są zupełnie przypadkowe.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.