Wróżbita Maciej o roku 2022. "Możemy mieć do czynienia z całkowitym ograniczeniem naszej swobody i praw"

27.10.2021 16:07
Wróżbita Maciej o roku 2022. "Możemy mieć do czynienia z całkowitym ograniczeniem naszej swobody i praw" Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Co nas czeka w 2022 roku? Jasnowidzowie nie mają wątpliwości. Będzie tylko gorzej.

Wiele przepowiedni jest wyjątkowo jednoznacznych: rok 2022 nie będzie łaskawy dla świata. Interpretatorzy Biblii i starożytnych ksiąg oraz współcześni prorocy są zaskakująco zgodni w tej kwestii. Dokładanie tego samego zdania jest Wróżbita Maciej, który przewiduje wiele złych rzeczy, które nadejdą w 2022 roku.

Wróżbita Maciej o ograniczeniu swobód obywatelskich

Marciej Skrzątek, bardzo znany Polski jasnowidz twierdzi, że poznał tajemnice przyszłości. W swoim obszernym wpisie na Facebooku opowiedział, co może wydarzyć się w nadchodzącym roku. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Podobnie jak ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski, mówi o ograniczaniu swobód i zagrożeniu konfliktem zbrojnym.

Saturn po wielu miesiącach przyjął pozycję prostą 11 października i zachowa ją aż do stycznia 2022 roku. Saturn jak zawsze ogranicza, zniewala i narzuca reżim. Wodnik znów to wolność. Dlatego w tym okresie możemy mieć do czynienia z całkowitym ograniczeniem naszej swobody i praw. Układ Saturna w znaku Wodnika występuje od 22 marca 2020 do 7 marca 2023 roku, lecz okresowo retrograduje i wówczas daje nam spokój. Teraz znów zachęca rządzących do narzucania reżimu, kontroli i władzy. Co ciekawe, od kilku dni Jowisz również przestał retrogradować i występuje w tym samym znaku zodiaku tj. w Wodniku. A to bardzo niebezpieczna sytuacja na niebie, bo Jowisz przebywający w tym znaku do końca tego roku zachęca nas do bronienia swojej wolności. Pisałem o tym kilka dni temu. Czyli rząd zaraz nam coś narzuci typu obostrzenia lub wrogie ustawy, a my będziemy się buntować i krzyczeć w niebogłosy: "a gdzie nasza wolność?"

- czytamy we wpisie

Wróżbita Maciej o katastrofach naturalnych i wojnie

Przerażające wizje polskiego jasnowidza znanego jako Wróżbita Maciej nie pozostawiają żadnych złudzeń. W 2022 roku czekają nas wielkie katastrofy naturalne, a także konflikty zbrojne.

Następuje kwadratura Marsa z Plutonem, a jej niszczycielskie działanie odczujemy w najbliższych dniach. Mars przebywa w prawnym i społecznym znaku Wagi, a Pluton w materialnym i politycznym Koziorożcu. Ten aspekt rzutujący na cały świat może spowodować wszelkie katastrofy w szczególności te związane z ogniem typu wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, jakieś podpalenia, pożary. Ale nie tylko! Ta niszczycielska energia może spowodować nawet jakieś działania zbrojne, wojenne i może określać bombardowanie oraz zniszczenie czegoś. Ten niebezpieczny aspekt może ostrzegać przed śmiercią większej liczby ludzi. Pewnie o tym usłyszymy. Aspekt ten również symbolizuje jakiegoś tyrana, który walczy i nie powstrzyma się przed niczym.

- napisał znany wróżbita

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, kiedy nastąpi koniec świata -  z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach i proroctwach. Czy w 2022 roku nastąpi koniec świata spowodowany kolizją dwóch gwiazd? Co na ten temat mówił prorok wszechczasów Nostradamus?

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski już wie, jaki będzie rok 2022. "Bardzo dużo horrendalnych podwyżek"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.