Wyciekło nagranie trójkątnego UFO. Pentagon potwierdza autentyczność [WIDEO]

13.04.2021 09:32
Ufo Fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Do sieci wyciekło wideo, na którym widać niezidentyfikowane obiekty latające krążące nad okrętem amerykańskiej marynarki wojennej. Autentyczność nagrań potwierdził Pentagon

Jeremy Corbell, filmowiec znany z dokumentalnych produkcji pokazywanych m.in. na platformie Netflix udostępnił na swoim Twitterze nagranie, na którym widać coś bardzo niepokojącego.

Czy to dowód na istnienie UFO?

Jak twierdzi mężczyzna, 18-sekundowy filmik otrzymał od anonimowej osoby w lipcu 2019 roku. Na filmie widać trójkątne obiekty, które emitują światło unosząc się nad okrętem amerykańskiej marynarki wojennej USS Russell.

Corbell twierdził, że są to materiały wideo, pochodzące ze słynnej Grupy Zadaniowej ds. Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych a materiał filmowy został nagrany na pokładzie okrętu USS Russel.

Pentagon potwierdza autentyczność?

Rzekomo autentyczność nagrania potwierdziła rzeczniczka Departamentu Obrony USA, Sue Gough. Podczas rozmowy z serwisem Futurism Gough podobno przyznała także, że wideo pochodzi z zasobów specjalnej grupy Unidentified Aerial Phenomenon Task Force, powołanej do badania przypadków spotkań członków amerykańskiej armii z różnymi niezidentyfikowanymi obiektami. Jak twierdzi Futurism Gough, ze względów bezpieczeństwa Departament Obrony USA postanowił nie ujawniać szczegółów dotyczących sprawy.

Trudno ocenić czy rzekoma wypowiedz rzeczniczki amerykańskiej armii, jest autentyczna. Ponieważ nie pojawiła się ona na żadnej rządowej stronie, należy czekać na moment, w którym informacja Futurism zostanie zdementowana lub oficjalnie potwierdzona.
Jak się okazuje powyższe wideo, to nie jedyny materiał z tego wydarzenia. Powstało łącznie 10 filmów oraz 12 zdjęć, w tym obrazy termowizyjne.

Źródło: futurism.com, Jeremy Corbell/US Navy / Fot. Jeremy Corbell/US Navy

Zobacz również:  Bitwa nad Norymbergą. Jak średniowieczni kronikarze opisywali UFO?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.