YouTube Red robi serial komediowy o randkowaniu przez Tindera

Michał Tomaszkiewicz
23.10.2017 11:31
YouTube Red robi serial komediowy o randkowaniu przez Tindera Fot. Michael Coghlan, CC BY-SA 2.0

Randki - szczególnie te z internetu - potrafią zaskoczyć ogromem niespodziewanych wrażeń. YouTube uznał, że to dobry temat na serial, który rozbawi swoją niedorzeczną prawdziwością.

Twórcy powzięli ambitny cel - chcą pokazać interakcje z wszystkimi 252 dopasowaniami, jakie znalazła główna bohaterka serialu, znana z „American Housewife” Carly Craig. Aktorka jest współtwórczynią scenariusza, który został określony jako oparty na prawdziwej historii.

Fabuła ma być prosta - w 35. urodziny, spędzane jako singielka, bohaterka podejmuje zawzięte postanowienie o odnalezieniu miłości swojego życia dzięki Tinderowi.

W swoich staraniach nie będzie skazana tylko na siebie, jako że pomocą i radą służyć jej będzie siostra-mężatka oraz świeżo owdowiała matka, która także udziela się na platformie randkowej.

Producenci wiążą z serialem ogromne nadzieje:

Wiemy, że widzowie YouTube Red zakochają się w „Swipe Right”, prześmiesznym ale szczerym przedstawieniu randek online, związków i dorosłości, z którym łatwo będzie można się zidentyfikować.

Takie zapowiedzi nie są na wyrost - Tinder pozostaje jedną z najpopularniejszych aplikacji na smartfony, a po wprowadzeniu płatnej opcji sprawdzenia, komu się spodobaliśmy program stał się także najbardziej dochodowym.

Z udostępnionych informacji wynika, że zielone światło otrzymało osiem odcinków - albo więc spotkania z adoratorami będą pokazywane w błyskawicznym skrócie, albo miłość zostanie odnaleziona szybciej niż można się spodziewać, albo też pojawi się więcej niż jeden sezon serii.

Premiera została zapowiedziana na 2018 rok w serwisie YouTube Red. Google ma ambicję stworzenia własnego, rozbudowanego serwis VoD i zapowiada tworzenie własnych treści, wzorem Netfliksa (który na kręcenie filmów i seriali przygotował na 2018 rok 8 mld dolarów) - jednym z seriali mającym przyciągać młodszych użytkowników ma być ekranizacja gry Fruit Ninja.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.