Zgarnij rolę w nowym filmie Martina Scorsese! Ciekawa akcja Leo DiCaprio i Roberta De Niro

16.04.2020 09:22
Foto: AFP/EAST NEWS|undefined Fot. AFP/EAST NEWS

Marzy wam się rola w filmie legendarnego Martina Scorsese? Chcielibyście wystąpić u boku Leonardo DiCaprio i Roberta De Niro? Teraz macie na to szansę! 

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro to jedni z czołowych aktorów Hollywood, którzy już wkrótce wystąpią w najnowszym filmie legendarnego reżysera, Martina Scorsese. Jednak i wy możecie wystąpić w filmie. Co należy zrobić, by uzyskać taką szansę?

Zgarnij rolę w nowym filmie Martina Scorsese - ciekawa akcja Leo DiCaprio i Roberta De Niro

Wspomniani aktorzy dołączyli do fundacji All In Challenge i zbierają fundusze dla osób szczególnie dotkniętych pandemią koronawirusa. Głównym targetem są osoby starsze, dzieci oraz służby medyczne, znajdujące się na pierwszej linii walki z wirusem. W zamian za przekazanie datku na rzecz fundacji macie szansę wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest epizodyczna rola w "Killers of the Flower Moon" Martina Scorsese (kilka minut na ekranie, niewiele lub brak kwestii mówionych), dzień spędzony na planie wraz z reżyserem, Leo i Robertem De Niro oraz zaproszenie na oficjalną premierę filmu. 

Przeczytaj także

O całym przedsięwzięciu poinformowali aktorzy za pośrednictwem Instagrama:

Niedawno uruchomiliśmy Americas Food Fund, by mieć pewność, że w tym krytycznym momencie, każda potrzebująca rodzina otrzyma dostęp do żywności. Najbardziej narażone społeczności potrzebują naszego wsparcia teraz bardziej niż kiedykolwiek. Dlatego też prosimy was, byście pomogli nam z All In Challenge. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest pracować ze wspaniałym Martinem Scorsese, Robertem De Niro lub mną [Leonardo DiCaprio - przyp.red.], teraz macie na to szansę.Robert i ja wystąpimy w nowym filmie Martina Scorsese, "Killers of the Flower Moon". Pragniemy wam zaoferować epizodyczną rolę, dzień na planie w towarzystwie naszej trójki oraz zaproszenie na premierę. Aby wziąć udział, należy wejść na stronę allinchallenge.com i przekazać tyle, ile jesteście w stanie. 100 % darowizny zostanie przekazane dla fundacji Mealson Wheels America, No Kid Hungry i Americas Food Found. 
Przeczytaj także

Aktorzy następnie nominowali do All In Challenge kolejne osoby. Padło na Matthew McConaugheya, Ellen DeGeneres oraz Jamiego Foxxa. Ellen w odpowiedzi przekazała milion dolarów oraz w zamian za wpłacenie datku zaoferowała udział w jednym z odcinków Ellen DeGeneres Show w roli współprowadzącego. Matthew McConaughey również podjął wyzwanie i zaoferował zaproszenie na mecz futbolowy University of Texas w jego towarzystwie. 

Zobacz też: "Co robimy w zamknięciu" - obejrzyj koronawirusowy serial stworzony przez polskich aktorów 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.