Zgwałcony niemowlak z „Srpskiego Filmu“ znowu trafił na aukcję

Sergiusz Kurczuk
18.06.2018 11:46
Newborn porn (Srpski Film)|undefined Fot. print screen z eBay.com

Rekwizyt noworodek z „Srpskiego Filmu” znowu ma szansę trafić do fanatyka horrorów. Przedmiot ponownie trafił na aukcję. Czemu poprzednio został zbanowany przez eBay?

Pod koniec maja 2018 roku pisaliśmy o nietypowej aukcji internetowej, na której można było wygrać przedmioty związane z niesławnym „Srpskim Filmem”. Horror Srdjana Spasojevica od dni premiery wzbudzał kontrowersje za sprawą krwawych i brutalnych scen. W pewnym momencie pojawia się scena gwałtu na noworodku i między innymi z tego powodu „Srpski Film” został zakazany w wielu krajach. Zła sława ciągnie się za filmem do tej pory, czego przykładem mogą być problemy Unearthed Films z eBayem. Serwis zbanował aukcję, w której można było wygrać rekwizyt niemowlaka, nie podając wyraźnych przyczyn. 

Noworodek z „Srpskiego Filmu” ponownie trafił na aukcję

Przedstawiciele Unearthed Films dostali odpowiedź od serwisu i fani horroru znowu mają okazję wziąć udział w walce o rekwizyt. Jak podaje serwis Bloody Disgusting, eBay zablokował aukcję z powodu wielu zgłoszeń użytkowników platformy. Okazało się, że sztuczne dziecko to nie jedyny przedmiot, który został zbanowany. Pracownicy Unearthed Films postanowili założyć własną stronę aukcyjną. 

Odmówili nam nawet sprzedaży kostiumów, wypchanych zabawnej i wiecie, innych rzeczy. Z powodu liczby zgłoszeń ludzi o ograniczonych horyzontach, eBay zdjął aukcje ze swojej strony. Kłóciliśmy się z nimi z powodu tego bana od jakiegoś czasu, ale niestety na marne. Jednak nie ugięliśmy się. My, jako Unearthed Films jesteśmy przeciwko wszelkiej formie cenzury i byliśmy zajęci tworzeniem nowej strony aukcyjnej dla fanów horrorów. Zacofana polityka eBaya może nas pozbawić z szansy na przeniesienie ekscytacji, która pojawiła się przy okazji wystawy i pokazów odświeżonej wersji filmu, ale wróciliśmy z całkiem nową stroną i jesteśmy gotowi na sprzedaż.

Pierwotna aukcja odbyła się tuż po zakończeniu wystawy dotyczącej filmu. Fani najpierw mieli okazję obejrzeć przedmioty z wiązane z „Srpskim Filmem”, a następnie mogli kupić sobie upatrzony przedmiot. Niestety eBay chcąc uniknąć kontrowersji, usunął wszystkie aukcję stworzone przez Unearthed Films. Jeśli chcecie mieć w swoim domu jeden z najbardziej szokujących przedmiotów w historii kinematografii, wejdźcie pod TEN link. Cena wywoławcza za niemowlaka wynosi 6 tysięcy dolarów. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.