Znaki na niebie w Meksyku. Czy to zapowiedź "Apokalipsy"?

10.09.2021 16:34
Znaki na niebie w Meksyku. Czy to zapowiedź "Apokalipsy"? Fot. sShutternstock (zdjęcie poglądowe)

Na południowym zachodzie Meksyku doszło do silnego trzęsienia ziemi. Według wstępnych doniesień zginęła jedna osoba. Żywiołowi towarzyszyło niezwykłe zjawisko na niebie

Trzęsienie ziemi w Meksyku uszkodziło wiele budynków. Mieszkańcy wpadli w ogromną panikę. Ale to nie było najgorsze. Na niebie pokazały się przerażające znaki, których pochodzenia jak dotąd nie wyjaśniono.

Znaki na niebie w Meksyku

Epicentrum wstrząsów znajdowało się w miejscowości Guerrero w pobliżu Acapulco. Trzęsienie miała magnitudę 7. Co ciekawe miejsce wstrząsów znajdowało się na niewielkiej głębokości - około 12 kilometrów.

Polecamy

Wielu mieszkańców Meksyku nagrało przerażające widoki na niebie nad miastem. Filmiki opatrzone hasztagiem "apokalipsa" pojawiały się w mediach społecznościowych.

Przerażające filmy przedstawiają straszne, kolorowe rozbłyski na niebie w czasie trzęsienia ziemi. Zjawisko wygląda przerażająco i budzi ogromny niepokój świadków. Wśród kolyszących się budynków stoją przerażeni ludzie i psy, po których zachowaniu można wywnioskować, że również szaleją ze strachu.

Naukowcy nie udało się jak dotąd ustalić, co jest przyczyną strasznych rozbłysków w czasie trzęsienia ziemi. Podobne zjawisko zauważono podobno podczas niszczycielskiego trzęsienia ziemi w Meksyku w 2017 roku. Niektórzy badacze są zdania, że jest ono spowodowane wybuchami transformatorów elektrycznych podczas trzęsienia.

Prezydent Meksyku Andres Manuel Lopez Obrador poinformował, że na całe szczęście skala zniszczeń nie jest wielka.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.