Ksiądz imprezował pod mostem z młodzieżą. Filmiki na TikToku są hitem w sieci [WIDEO]

07.06.2023 12:22
Ksiądz imprezował pod mostem z młodzieżą. Filmiki na TikToku są hitem w sieci [WIDEO] Fot. shutterstock.com; screen TT ksiadz_z_osiedla

Ksiądz z osiedla pokazał na TikToku, jak rozkręcił imprezę pod mostem w Warszawie. Razem z duchownym wybornie bawiło się sporo młodych ludzi.

Na TikToku można spotkać bardzo różnych twórców nagrywających różnorodny kontent. W popularnym serwisie pojawiają się również księża oraz zakonnice, którzy tworząc filmiki starają się przekonać młodych ludzi do Kościoła. Sposób ciekawy i czasami skuteczny, a czasami wręcz odwrotnie. Duchowni starają się pokazać, że mają wspólny język z młodzieżą, ale nie wszystkim podoba się, że starają się iść z duchem czasu i wygłupiają na TikToku, żeby przekonać do siebie młodych.

Ksiądz imprezował pod mostem z młodzieżą. Filmiki na TikToku są hitem w sieci [WIDEO]

Ksiądz Rafał Główczyński na TikToku tworzy filmiki jako Ksiądz z osiedla. Duchowny wpadł na pomysł, że właśnie TikTok jest dobrym sposobem na dotarcie do młodych ludzi i rzeczywiście w serwisie obserwuje go 96 tysięcy osób. Na jednym z ostatnich filmików ksiądz pokazał, jak rozbujał imprezę pod mostem w Warszawie. Na filmiku widać, jak ludzie imprezują z księdzem przy dźwiękach "Na szczycie" Grubsona i wszyscy wybornie się bawili. Duchowny poprowadził nawet Poloneza. Pod filmikiem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy w stylu "jakby więcej było takich księży to i młodzież byłaby w kościele".

Łatwo się domyślić, że nie wszystkim spodobało się zachowanie księdza i niektórzy zaczęli straszyć biskupem, pisząc: "Wysyłam ten film do kurii, niech zrobią z nim porządek. Dewiacja i demoralizacja"

Zapewne na imprezie z księdzem pod mostem nie wszyscy byli trzeźwi, ale brawa dla duchownego za to, że wyciąga dłoń w stronę młodzieży, chce z nimi rozmawiać i ich zrozumieć. Wiele osób zarzuca Kościołowi oderwanie od rzeczywistości i jak widać, są jeszcze księża, którzy chcą być blisko wiernych, jak też blisko tych, którzy nie są związani z Kościołem.

Redakcja Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.