Księża bawili się z męską prostytutką. Interweniowało pogotowie i policja

20.09.2023 15:50
Księża urządzili imprezę z męską prostytutką Fot. Screen Diecezja Sosnowiecka/Facebook, tomeqs/Shutterstock

Księża z Dąbrowy Górniczej mieli zorganizować imprezę, w której udział brał pracownik seksualny. Niedługo później na miejsce zostało wezwane pogotowie i policja. Co dokładnie działo się na spotkaniu zorganizowanym przez księży? Przeczytajcie.

Do dość ciekawej i bardzo szokującej sytuacji doszło w Dąbrowie Górniczej, gdzie jak podaje Gazeta Wyborcza, księża mieli zorganizować imprezę, w której udział wziął pracownik seksualny. Spotkanie miało odbyć się w budynku należącym do parafii Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Dąbrowie Górniczej.

Księża zorganizowali imprezę z pracownikiem seksualnym

Do skandalicznego zachowania miało dojść w Dąbrowie Górniczej. Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, w spotkaniu brali udział nie tylko księża, ale także pracownik seksualny. Osoba znająca kulisy całej sprawy w rozmowie z wyżej wspomnianą gazetą zdradziła, że spotkanie miało charakter „czysto seksualny”.

Impreza zorganizowana przez duchownych miała charakter czysto seksualny. Jej uczestnicy zażywali tabletki na potencję.  - wyjaśniła osoba, znając sprawę w rozmowie z gazetą.

Być może cała sytuacja nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie fakt, że impreza wymknęła się spod kontroli i zaproszony mężczyzna w pewnym momencie stracił przytomność. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, a gdy uczestnicy spotkania nie chcieli wpuścić ratowników, medycy wezwali policję. Dopiero po przyjeździe funkcjonariuszy udzielono pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie.

Dopiero po interwencji mundurowych udzielono pomocy medycznej nieprzytomnemu mężczyźnie. Nie wiadomo, czy wyraził zgodę na seks z wieloma osobami - na pewno była to jednak osoba pełnoletnia.  - podała Gazeta Wyborcza, powołując się na informatora.

Prokuratura już wszczęła śledztwo w sprawie nieudzielenia pomocy "osobie znajdującej się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu". O całym zdarzeniu księża z bazyliki w Dąbrowie Górniczej milczą, a proboszcz ks. Andrzej Stasiak poproszony przez Gazetę Wyborczą o komentarz, zaprzeczył, że doszło do spotkania. Później jednak odesłał media do kurii. Diecezja Sosnowiecka opublikowała oświadczenie, wynika z niego, że Biskup Sosnowiecki poinformował Komisję, aby wyjaśniła okoliczności zajścia.

W świetle dotychczasowych ustaleń Komisji należy nadmienić, że jej ustalenia różnią się od informacji przedstawionych przez niektóre media. - brzmiał fragment oświadczenia.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.