Zostali przyłapani na miłosnych igraszkach w samolocie

12.09.2023 13:40
Szok w samolocie Fot. @VideosIrish/twitter.com

To nagranie szokuje internautów z całego świata. Z jednej strony akt miłosny jest czymś zupełnie normalnym i nie powinno się robić z tego kontrowersji… ale miejsce ma tu naprawdę spore znaczenie. Ci ludzie zostali przyłapani, a przy okazji również nagrani na miłosnych igraszkach w lecącym samolocie.

Co tu się właściwie stało? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że miejscem akcji jest samolot. Teraz możemy przejść do innej kwestii, mianowicie tego, iż zakochana para nie mogła się powstrzymać… i najzwyczajniej w świecie zabrała się za współżycie. Najwyraźniej nie przeszkadzała im lokacja w formie toalety samolotu i kto wie, może nawet było to dla nich dodatkową szczyptą ekscytacji?

Ponadto nie przeszkadzała im obecność ludzi, zarówno w postaci pasażerów, jak i personelu. No właśnie, skoro już przy tym jesteśmy, to warto zaznaczyć, iż zostali przyłapani właśnie za sprawą interwencji członka personelu pokładowego. Co tu dużo mówić? Pracownik zwyczajnie otworzył niewielkie drzwi i pokazał wszystkim zgromadzonym, co jest źródłem nietypowych odgłosów.

Sprawę zgłoszono policji

To nie jest koniec całej historii! Niezwykle ważne jest również to, że sprawa została zgłoszona policji, w związku z czym funkcjonariusze wyczekiwali kochanków na lotnisku. Jak donosi m.in. RadioZET.pl, sytuacja miała miejsce w samolocie linii easyJet, który leciał z Luton w Wielkiej Brytanii na hiszpańską wyspę Ibiza.

Część pasażerów była w szoku, innych wyraźnie to bawiło. Osoby z personelu nie do końca wiedziały jak się zachować i co właściwie powinni robić. Bardziej zdecydowana interwencja zapewne mogłaby zostać uznana za przesadę. W końcu nikt nie ma ochoty szarpać się z ludźmi, którzy zaczęli spółkować w malutkiej toalecie. Wielu na pewno uzna, że nawet otwieranie drzwi mogło być przesadą, chociaż tutaj zdania będą raczej podzielone. W pewnym sensie najważniejsze jest to, że ten nietypowy incydent nie był przesadnie szkodliwy dla otoczenia.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Marcin Hołowacz
Marcin Hołowacz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.