Antyfest Antyradia 2021
Antyfest Antyradia 2021
Redakcja
28.05.2021 10:58
Redakcja
28.05.2021 10:58

Koncertowy finał Antyfestu Antyradia 2021

Zespoły Batna, Mindfak, Punched Orange, Symptone i Topinambur to tegoroczni finaliści Antyfestu Antyradia 2021 - największego w Polsce przeglądu rockowych talentów. Przed nimi finałowy koncert, na którym zagrają u boku Pidżamy Porno i Dziwnej Wiosny. Wydarzenie odbędzie się 25 lipca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie (wejście od godz. 15.00, start godz. 16.00)

 

W finale kapele zaprezentują swoje koncertowe umiejętności. Tego samego dnia zwycięzcę wyłoni jury, obradujące w składzie: Marcin Bąkiewicz (dyrektor muzyczny Antyradia), Wiesław Weiss (redaktor naczelny magazynu "Teraz Rock"), Marek Laskowski (Prezes klubu Progresja) oraz Andrzej Puczyński (muzyk, producent i prezes zarządu ZPAV). Całość będzie transmitowana na Antenie Antyradia. Nagrodami w tym roku są: statuetka „Złotej Kosy”, występ na 27. Pol'and'Rock Festival, nagranie profesjonalnej płyty w Izabelin Studio oraz promocja na antenie największej polskiej rozgłośni rockowej - Antyradia.

 

O finalistach:

 
  • Zespół Batna powstał z początkiem 2020 roku. Jego muzycy pochodzą z Jastrzębia-Zdroju. Grają prosty, bezkompromisowy rock z elementami metalowych pazurów.
  • Mindfak to żagańsko-wrocławski band grający muzykę z pogranicza groove i thrash metalu. Po wcześniejszych rotacjach skład nie zmienia się od 2016 roku.
  •  Punched Orange jest grupą młodych, rozwijających się muzyków ze Śląska, grających szeroko pojęty rock alternatywny. W obecnym składzie występują około 2 lata, jednak ich początki sięgają 2015 roku. Ich muzyka to solidna dawka pozytywnej energii.
  • Symptone pochodzi z Rzeszowa i działa od 2019 roku. Różnorodne gusta i inspiracje członków zespołu tworzą jedną, mocną kompozycję, która ociera się o gatunki grunge, punk rock i nu-metal.
  • Topinambur to kapela złożona z grupy przyjaciół, których połączyło jedno miasto - Sanok. Tworzą muzykę z pogranicza rocka progresywnego i noise-u, z elementami etnicznymi i elektronicznymi.
 

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiły się 244 rockowe zespoły z całej Polski. 46 z nich uzyskało nominacje redakcji Antyradia. Pięciu finalistów wskazali fani i słuchacze w głosowaniu internetowym.

 
 
 
 

Rozwiń

Oświadczam, że jeżeli:
- w dniu Wydarzenia będę poddany/a kwarantannie lub nadzorowi sanitarnemu ze względów bezpieczeństwa nie wezmę udziału w Wydarzeniu;
- w ciągu ostatnich 14 dni przed udziałem w Wydarzeniu miałbym/aby bezpośredni kontakt z osobą z potwierdzonym zakażeniem COVID-19, osobą poddaną kwarantannie lub izolacji z powodu COVID-19, lub osobą, która miała widoczne objawy chorobowe lub była narażona na kontakt z osobą zarażoną, to ze względów bezpieczeństwa nie wezmę udziału w Wydarzeniu;
- w ciągu ostatnich 14 dni przed udziałem w Wydarzeniu miałbym/miałabym objawy chorobowe, to ze względów bezpieczeństwa nie wezmę udziału w Wydarzeniu;

Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Daneosobowe podane powyżej będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia Konkursu, realizacji Nagrody oraz w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2. Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się tutaj: 

Regulamin Wydarzenia dostępny jest tutaj:

Redakcja Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.