Top mobile
Steiermark Tourismus, Tom Lamm Fot. Steiermark Tourismus, Tom Lamm
Kochamy zimę w Antyradiu!
Redakcja
02.11.2023 12:19

Dla jednych sanki, narty i aktywna zabawa na śniegu!

Dla innych niepowtarzalny klimat, skrzypiący śnieg i święty spokój!

Wszyscy mamy swoje powody, żeby kochać zimę w Antyradiu!

Weź udział w naszej zabawie - dokończ zdanie: kocham zimę, bo….

Codziennie do wygrania 1000 zł na sprzęt zimowy - sanki, narty, snowboard lub skitury!*

 

A Ty, za co kochasz zimę?

 

*nagroda w postaci funduszy na zakup sprzętu sportowego/narciarskiego i zestaw upominków od Partnera

 
 

SPONSOREM KONKURSU JEST

 

 

Kochasz zimę?

Nie wiesz dokąd jechać na zimowy urlop?

Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Styrii!

 
 
 
copyrights-steiermark-tourismus-punkt-und-komm

Gastronomia

 

Austriacka Styria nazywana jest Zielonym Sercem Austrii, ponieważ żyzna gleba przekłada się na obfite plony, te zaś z kolei na pyszne regionalne produkty, które zimą zachwycają przybywających tutaj narciarzy. Warto odwiedzić jedną z ponad 160 restauracji ze znakiem jakości Kulinarium Steiermark serwujących dania regionalne i sezonowe. Miłośnicy dobrej kuchni i zwyczajów w lokalnych restauracjach i schroniskach znajdą nie tylko bogate menu, ale też często spotkają gospodarzy, którzy to sprawiają, że dania nabierają wyjątkowego charakteru.

copyrights-steiermark-tourismus-tom-lamm-1

Fun parki i trasy narciarskie

 

W Styrii znajduje się mnóstwo doskonale przygotowanych ośrodków narciarskich i setki kilometrów tras o różnorodnych stopniach trudności dla narciarzy zjazdowych. Legendarne regiony zapewniają nieprzerwaną zabawę na nartach, ale Styria zaprasza także miłośników bardziej kameralnych stoków. Na miłośników prawdziwych śnieżnych przygód czeka natomiast duży wybór funparków i tras do jazdy w stylu freeride.

Mniej wprawni narciarze mogą szlifować swoje umiejętności, wybierając spośród prawie 60 szkół narciarskich!

copyrights-steiermark-tourismus-tom-lamm-2

Spa, łaźnie i relaks

 

Nawet najbardziej oddany miłośnik białego szaleństwa potrzebuje czasem odpocząć oraz zregenerować siły. I właśnie Styria okazuje się doskonałym wyborem do tego, bowiem nigdzie lepiej nie zadbają o nasze samopoczucie niż w hotelach uzdrowiskowych i wellness oraz dziewięciu styryjskich łaźniach termalnych! Osoby spragnione relaksu i spokoju mogą wybierać między wieloma lokalizacjami, a podróżujący rodzinnie znajdą w austriackiej Styrii wiele ośrodków z miejscem na zabawę dla całej rodziny. Liczba takich miejsc jest imponująca.

copyrights-graz-tourismus-harry-schiffer

Jarmarki Bożonarodzeniowe

 

Czy wiesz, że w samym Grazu odbywa się aż 14 jarmarków bożonarodzeniowych? Jarmarki oraz styryjskie chóry zamieniają to miasto w jeden wielki adwentowy jarmark z ogromną lodową szopką na dziedzińcu Landhaushof! Jeśli wolimy bardziej tradycyjne przygotowanie do świąt, warto wybrać się na jarmark bożonarodzeniowy do Mariazell z 12-metrowym wieńcem adwentowym i żywą szopką. Równie magiczna atmosfera adwentowa panuje co roku w Bad Gleichenberg, gdzie w parku zdrojowym rozbrzmiewają bożonarodzeniowe melodie oraz płoną świece, pochodnie i misy paleniskowe.

copyrights-teiermark-tourismus-photo-austria-a

Trasy biegowe, skitury itp.

 

W naszym zestawieniu nie możemy zapomnieć o miłośnikach narciarstwa biegowego! Na pewno pamiętają o nich gospodarze licznych tras w austriackiej Styrii, bowiem region to istny raj dla fanów tego sportu! Certyfikowane trasy biegowe gwarantują wysoki poziom wyposażenia oraz bezpieczeństwa, więc osoby kochające tę dyscyplinę mogą skupić się na zapierających dech widokach i czerpać przyjemność z jazdy na biegówkach. A to nie wszystko, bo jeszcze nieprawdopodobnych emocji dostarczą zjazdy ze szczytów na sankach, wędrówki na rakietach śnieżnych, a także wyprawy skiturowe!

Redakcja Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.