Karolina Korwin Piotrowska Prezenter
Karolina Korwin Piotrowska
Karolina Korwin Piotrowska Prezenter

Dziennikarka, felietonistka i pisarka. Autorka książek „Bomba, czyli alfabet polskiego szołbiznesu”, „Ćwiartka raz”, „Krótka książka o miłości” i „#Sława”. 10 lat z sukcesem prowadziła w TVN Style program Magiel towarzyski, pisze felietony do Wirtualnej Polski i jest komentatorem TVN24 BiS. Obecnie w TVN Fabuła prowadzi autorski program DKF, a w TVN Style program #Sława. Z wykształcenia jest historykiem sztuki, z zamiłowania promotorką popkultury, badaczką show-biznesu, znawczynią filmu, rynku filmowego i miłośniczką psów. Prowadziła programy o filmie w radiu, m.in. w Radiu Kolor, Radiu Zet i Radiu PiN i w telewizji, m.in. kultowe w latach 90. Filmidło w TVP1; kierowała promocją medialno- marketingową filmów „Ogniem i mieczem” i „Quo Vadis” na targach filmowych w Cannes; pracowała w biurze prasowym filmu „Pianista” Romana Polańskiego, a także w pismach „Pani”, „Marie Claire” i „Sukces”; budowała od podstaw portale TVN.pl oraz Plejada.pl. Wykładała dziennikarstwo na SWPS. Prowadzi wykłady i treningi medialne oraz z prezentacji.

W 2015 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych celebrytów tygodnika „Wprost” oraz zajęła 5. lokatę na liście 10 najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich dziennikarek według „Gazety Wyborczej”. W 2017 roku została wybrana „Osobowością medialną 10-lecia” w plebiscycie według czytelników magazynu „Party”.

Karolina Korwin Piotrowska
Podcasty prowadzącego
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.