Alestorm wystąpi w Warszawie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Aleksandra Degórska
30.06.2023 12:30
Alestorm Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Patronat nad koncertem objęło Antyradio.

Alestorm mają trzy miłości – muzykę, piratów i rum. Z tego połączenia nie mogło wyjść nic innego, niż szalona, niczym nieskrępowana twórczość i najlepsza zabawa, okraszona sporą porcją poczucia humoru. Jednak oprócz muzycznej imprezy, Szkoci nie zapominają również o pisaniu dobrych utworów. Koncert Alestorm odbędzie się 17 sierpnia na Letniej Scenie klubu Progresja.

Początki zespołu sięgają 2007, od tego czasu wydali już siedem, docenionych na całym świecie albumów, z których ostatni "Seventh Rum of a Seventh Rum" miał premierę w zeszłym roku. Krążek został świetnie odebrany przez fanów, a single na nim zawarte z miejsca stały się obowiązkowymi elementami koncertowych setlist. Publiczność pokochała ich przede wszystkim za niezwykle energetyczne, pełne pasji występy, z których każdy, bez najmniejszego wyjątku wychodzi z wielkim uśmiechem na ustach.
Alestorm powraca tym razem na Letnią Scenę Progresji, żeby ich pirackie hymny wybrzmiały jeszcze pełniej w wyjątkowej, plenerowej scenerii. Każdy, kto miał już styczność z tą szaloną bandą na żywo wie, że nie można przegapić ich koncertu. Gośćmi grupy będą Elevenking oraz Jeremiah Kane.

  • Kiedy: 17 sierpnia (czwartek) 2023
  • Gdzie: Warszawa @ Scena Letnia klubu Progresja, ul. Fort Wola 22
  • Bilety: 100 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu
  • Organizator: Knock Out Productions & Klub Progresja

Bilety są dostępne stronie Knock Out.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.