Mad Sin zagra na Kustomhead - festiwalu zabytkowej amerykańskiej motoryzacji

Aleksandra Degórska
16.01.2023 16:36
Mad Sin Fot. materiały prasowe

Patronat nad imprezą objęło Antyradio.

Już 18 lutego startuje tegoroczna edycja Kustomhead - festiwalu zabytkowej amerykańskiej motoryzacji, tatuażu i muzyki. Wydarzenie jest dwudniowe i odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jeśli mowa o muzyce to organizatorzy skupiają się na oldschoolowej odsłonie rock'n'rolla zapraszając zespoły z gatunku rockabilly i mocniejszego psychobilly.

Headlinerem tegorocznej odsłony festiwalu będzie zespół Mad Sin - jeden z czołowych europejskich zespołów psychobilly założony został w 1987 roku przez trójkę przyjaciół, zarabiających na życie jako uliczni muzycy grający rockabilly, bluesa i country. Niebywała energia i niesamowity image muzyków sprawiają, że koncert Mad Sin to niezapomniane rock’n’rollowe widowisko.

To nie koniec ogłoszeń muzycznych. Kolejnymi odkrytymi kartami będą The Rocket Dogz czyli czeski zespół psychobilly, założony w listopadzie 2007 roku w Pradze. Mają za sobą koncerty w Czechach, Niemczech oraz Hiszpanii, tym razem zapraszają do Wrocławia. Lineup uzupełnia wrocławskie The Breslauers - zespół rockabilly założony w 2020 roku we Wrocławiu. Zespół składa się z czterech członków z czterech różnych stron świata: W 2021 roku zespół zaczął występować w barach w okolicach Wrocławia. Szczycą się swoim energetycznym i oryginalnym stylem.

A czym w ogóle jest Kustomhead? Wystawa zabytkowych aut amerykańskich, motocykli i rowerów custom oraz wystawców kustom kulture. Jeden bilet na dwa wydarzenia. Imprezą współtowarzyszącą Kustomhead będzie V edycja Wrocław Tattoo Show – dolnośląskie targi tatuażu i piercingu. Bilet na Kustomhead upoważnia do wejścia na wydarzenie Wrocław Tattoo Show. Wśród zaplanowanych atrakcji wystawy prac artystów kustom kulture, warsztaty i pokazy na żywo, giełda płyt winylowych, PinUp girls i moda vintage oraz duża dawka rock’n’rolla – również na żywo.

18-19 lutego 2023 r. | Wrocław, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1 Bilety oraz więcej informacji na www.kustomhead.pl

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.