Idealny sposób, by sprzątanie nas nie pokonało

09.12.2015 12:18
Idealny sposób, by sprzątanie nas nie pokonało

Święta to czas radości, ale i też czas wielu przygotowań... Co zrobić, aby się nie napracować, ale żeby było czysto?

Myśl o zbliżających się Świętach bardzo nas cieszy, ale nie da się ukryć, że też odrobinę stresuje. Zakupy, gotowanie, sprzątanie. Lista spraw, które należy załatwić, wydaje się nie mieć końca, a przecież wszystko musi być perfekcyjnie przygotowane na te wyjątkowe dni. Co zrobić, żeby najbliższe tygodnie nie stały się koszmarem?
Najlepiej nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Zakupy czy porządki można rozpocząć już teraz. Ważne, żeby dokładnie zaplanować każde zadanie. Na początek można poukładać rzeczy w szafach, umyć okna czy wytrzepać dywany.
Ale co zrobić, kiedy wszystko jest już posprzątane, goście w drodze, a my jeszcze trochę nabrudziliśmy, nakrywając do stołu? Albo kiedy nasze dzieci nakruszą pierniczkami? Nie wspominając o śladach na podłodze po świątecznym spacerze z psiakiem czy przypadkiem rozlanej kawie, kiedy plamy zdążyły już zaschnąć... Przecież nie będziemy wyciągać dużego odkurzacza z szafy i zaczynać sprzątania od początku... Najważniejsze, nie wpadać w panikę!

odkurzacz

Idealnym pomocnikiem okaże się pionowy odkurzacz bezprzewodowy Philips PowerPro Aqua, który może stać w kuchni i być zawsze pod ręką. Ponieważ jest bezprzewodowy, nie ogranicza go kabel. A dzięki wytrzymałej baterii pracuje nawet do 40 minut. Umożliwia on jednoczesne odkurzanie dywanów i mycie na mokro podłóg twardych, dzięki odłączanemu zbiornikowi na wodę. Aby zmyć podłogę, wystarczy napełnić zbiornik samą wodą lub wodą z dodatkiem detergentu i zmyć zaschnięte plamy po kawie, herbacie, winie, błocie czy ślady zwierzęcych łapek. Odkurzacz Philips przyda się zawsze w awaryjnej sytuacji.
Jeśli chcesz odkurzyć dywan, wystarczy, że odłączysz zbiornik z wodą i już możesz odkurzać dywany. W skutecznym odkurzaniu pomaga technologia PowerCyclone oraz turboszczotka, która zapewnia najlepsze efekty odkurzania na twardych podłogach i dywanach.

Goście przychodzą lada chwila, a Ty przypadkiem nabrudziłeś? Sięgnij po odkurzacz Philips PowerPro Aqua, który jest zawsze pod ręką i pomoże Ci posprzątać na błysk!

Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.