Piąta edycja American Day

Weronika Domoradzka
24.08.2015 12:14
Piąta edycja American Day

Wybory Miss Pin-up Girls, fantastyczne motocykle rodem z USA, burgery, bacon i Rock and Roll! Czyli piąta już edycja American Day w warszawskim salonie Harley-Davidson Liberator!

Kiedy? W ostatnią sobotę wakacji, czyli 29 sierpnia. Gdzie? Harley-Davidson Liberator na ulicy Górczewskiej 30. Dla kogo? Absolutnie wszystkich, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie!

Będziecie mogli podziwiać popisy mistrzów aerografu i pinstripingu oraz wszelkich sztuk customizacji motocykli i samochodów. Najlepsze realizacje wezmą udział w wyborach Best Car i Best Bike a o tym, kto zwycięży zdecydują wasze głosy. Sędziować będziecie mogli również w wyborach Miss Pin-Up, gdzie olśniewające dziewczyny w pięknych stylizacjach będą zabiegać o wasze głosy i atencję, a gdy zapadnie zmrok kolejną ucztę dla oczu zapewni wam gwiazda burleski Betty Q.

Pamiętajcie, że ozdabiać będzie można nie tylko auta i motocykle, na miejscu czekać będzie profesjonalny barber, mistrz tatuażu, a wasze piękne Panie poza malowaniem paznokci będą mogły nabyć ozdoby, ubrania i biżuterię w klimacie rockabilly. Nie zabraknie także tradycyjnego już palenia gumy i pokazu low-riderów. Wszyscy chętni będą mogli ruszyć w motocyklowo-samochodowej paradzie ulicami Warszawy. Całą imprezę umili wam pyszne jedzenie, o które zadbają specjaliści kuchni amerykańskiej - wśród nich Hard Rock Cafe Warszawa i ich legendarne już hamburgery .

 Prawdziwą wisienką na torcie piątej edycji będzie American Day będzie pojedynek gitarzystów, profesjonaliści, amatorzy, przypadkowi gitarzyści będą mieli za zadania wykonać dwa trzydziestosekundowe fragmenty utworów amerykańskiej legendy Jimmiego Hendrixa. Publiczność oceni, który z wykonawców zasłużył na wspaniałą nagrodę, gitarę marki Fender. Oczywiście to nie koniec muzycznych atrakcji, cały dzień zabawiać was będzie DJ Kuczijo, a wieczorem popisy wokalne i muzyczne dadzą Teardrop Valley, Tiger Skull oraz dobrze Wam już znane z poprzednich edycji Burnin' Hearts i The Jet Sons.

Wjazd na tę zacną imprezę kosztuje 10zł, ale Panie w stylizacji Pin-up wchodzą for free!

Zaczynamy 29.08 O godzinie 11.00 NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ!

Wybierzcie się w niezapomnianą podróż do lat 50-tych ubiegłego wieku, bo gwarantujemy niekończącą się zabawę i Rock and Roll!

HARMONOGRAM AMERICAN DAY#5 

11:00 Oficjalne otwarcie
12:30 Pierwsza prezentacja uczestniczek konkursu Miss Pin-up
12:45 Pokaz palenia gumy
13:00 Konkurs Fendera dla gitarzystów
14:00 Pokaz klubu Lowrider Polska
14:15 Koncert Teardrop Valley
15:15 Druga prezentacja uczestniczek konkursu Miss Pin-up
15:30 Występ Romeo Karpiński - gitara i Anna Jaskanis - skrzypce
16:00 Parada - przejazd ulicami Warszawy
17:00 Pokaz palenia gumy
17:15 Pokaz i lekcja tańca Rockabilly Jive
18:00 Koncert Tiger Skull
19:00 Rozstrzygnięcie konkursu Best Car
19:10 Rozstrzygnięcie konkursu Best Bike
19:30 Pokaz burleski Betty Q
19:45 Koncert Burnin' Hearts
20:45 Fire Show w wykonaniu Psychodolls
21:00 Rozstrzygnięcie konkursu Miss Pin-up
21:10 Pokaz burleski Betty Q
21:30 Fire Show w wykonaniu Psychodolls
21:45 Koncert Jet-Sons

Zobaczcie jak bawiliśmy się na czwartej edycji: 

Więcej informacji na:

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1078154688879543/

American Day na Facebooku:  https://www.facebook.com/americandaywarszawa

Liberator: www.liberator.pl

Weronika Domoradzka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.