Zostań Ambasadorem Akademii Stylizacji Zarostu

21.03.2016 10:56
Zostań Ambasadorem Akademii Stylizacji Zarostu Fot. materiały organizatora

Marka Philips jako ekspert w pielęgnacji zarostu w 2015 roku powołała do życia Akademię Stylizacji Zarostu. Teraz Philips idzie o krok dalej, tworząc trendbooka. Chcesz poddać się metamorfozie i wziąć udział w sesji? Zgłoś się do konkursu.

Akademia Stylizacji Zarostu

Zarost, niczym fryzura i makijaż u kobiety, może podkreślać charakter, ale też i nastrój mężczyzny. Dzięki odpowiedniej stylizacji pomaga również ukryć pewne mankamenty urody oraz wyeksponować atuty twarzy. Nie wszyscy panowie doceniają jednak ten potencjał. Właśnie dlatego w ramach Akademii Stylizacji Zarostu, marka Philips podjęła się edukacji i doradzania, jak łatwo zmieniać wygląd i odpowiednio dostosowywać go do urody dzięki odpowiedniej stylizacji zarostu. Nie może być chyba lepszego sposobu niż stworzenie trendbooka, który będzie inspiracją i praktycznym poradnikiem.

Jeśli chcesz wziąć udział w sesji do trendbooka i poddać się metamorfozie, zgłoś się do konkursu na konkursakademiastylizacjizarostu.pl.

Zobaczcie, jak to wszystko wygląda!

Finałowa 12 zostanie ogłoszona 28 marca 2016 i to właśnie ci panowie wezmą udział w metamorfozie i sesji do trendbooka Akademii Stylizacji Zarostu.

Finalistów zaprosimy na początku kwietnia do Akademii Stylizacji Zarostu, gdzie czekać na nich będą styliści zarostu, fryzur oraz ekspert od wizerunku. W czasie spotkań Panowie dowiedzą się jak stylizować zarost i zobaczą, jak bardzo zmienia się twarz mężczyzny w zależności od stylizacji zarostu. Dodatkowo ekspert od wizerunku pokaże, jaki zarost dobrać do luźnego stylu ubierania się, do biura czy na eleganckie wyjścia.

Po spotkaniach Panowie wezmą udział w sesji zdjęciowej, z której zdjęcia zostaną wykorzystane w trendbook Akademii Stylizacji Zarostu. Finaliści otrzymają również trymery do samodzielnej stylizacji zarostu oraz możliwość konsultacji online z ekspertami Akademii. którzy pomagać będą finalistom w samodzielnym podtrzymaniu perfekcyjnej stylizacji.

Trendbook Akademii Stylizacji Zarostu posłuży jako inspiracja i poradnik w domowej stylizacji dostępny dla wszystkich Panów.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.