11.06.2018 16:43

Mistrzostwa świata w Rosji 2018: Mecze Polski, terminarz, plan transmisji

Z naszym przewodnikiem po piłkarskim mundialu 2018 nie przegapisz żadnej transmisji z Rosji!

Mistrzostwa świata w Rosji 2018: Mecze Polski, terminarz, plan transmisji
foto: Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER/EAST NEWS

Już 14 czerwca 2018 rusza największa piłkarska impreza na świecie – mistrzostwa świata w piłce nożnej! 32 najlepsze reprezentacje piłkarskie powalczą o Puchar Świata, a wśród nich, po raz pierwszy od 12 lat, reprezentacja Polski.

Na 12 stadionach Rosji zostaną rozegrane 64 mecze, które wyłonią piłkarskiego mistrza świata. Mecz otwarcia odbędzie się 14 czerwca 2018, a wielki finał 15 lipca 2018.

Mundial – terminarz, transmisje, mecze Polaków

Z okazji piłkarskiego mundialu mamy dla Was pełny terminarz meczów i transmisji mistrzostw świata 2018. Sprawdźcie, kiedy i gdzie oglądać mecze Polaków na MŚ 2018, jak i wszystkie inne spotkania tego futbolowego święta.

MŚ 2018 – mecze Polaków

  • 19.06.2018, 17:00 Polska-Senegal – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 24.06.2018, 20:00 Polska-Kolumbia -transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 28.06.2018, 16:00 Japonia-Polska – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

Mundial 2018 – plan transmisji

14.06.2018, czwartek

  • 17:00 Rosja-Arabia Saudyjska (grupa A) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

15.06.2018, piątek

  • 14:00 Egipt–Urugwaj (grupa B) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 17:00 Maroko-Iran (grupa B) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Portugalia-Hiszpania (grupa B) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

16.06.2018, sobota

  • 12:00 Francja-Australia (grupa C) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 15:00 Argentyna-Islandia (grupa D) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 18:00 Peru-Dania (grupa C) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 21:00 Chorwacja-Nigeria (grupa D) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

17.06.2018, niedziela

  • 14:00 Kostaryka-Serbia (grupa E) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 17:00 Niemcy-Meksyk (grupa F) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Brazylia-Szwajcaria (grupa E) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

18.06.2018, poniedziałek

  • 14:00 Szwecja-Korea Południowa (grupa F) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 17:00 Belgia-Panama (grupa G) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Tunezja-Anglia (grupa G) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

19.06.2018, wtorek

  • 14:00 Kolumbia-Japonia (grupa H) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 17:00 Polska-Senegal (grupa H) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Rosja-Egipt (grupa A) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

20.06.2018, środa

  • 14:00 Portugalia-Maroko (grupa B) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 17:00 Urugwaj-Arabia Saudyjska (grupa A) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Hiszpania-Iran (grupa B) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

21.06.2018, czwartek

  • 14:00 Dania-Australia (grupa C) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 17:00 Francja-Peru (grupa C) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Argentyna-Chorwacja (grupa D) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

22.06.2018, piątek

  • 14:00 Brazylia-Kostaryka (grupa E) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 17:00 Nigeria-Islandia (grupa D) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Serbia-Szwajcaria (grupa E) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

23.06.2018, sobota

  • 14:00 Belgia-Tunezja (grupa G) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 17:00 Korea Południowa-Meksyk (grupa F) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Niemcy-Szwecja (grupa F) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

24.06.2018, niedziela

  • 14:00 Anglia-Panama (grupa G) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 17:00 Japonia-Senegal (grupa H) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Polska-Kolumbia (grupa H) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

25.06.2018, poniedziałek

  • 16:00 Urugwaj-Rosja (grupa A) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 16:00 Arabia Saudyjska-Egipt (grupa A) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Iran-Portugalia (grupa B) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Hiszpania-Maroko (grupa B) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

26.06.2018, wtorek

  • 16:00 Dania-Francja (grupa C) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 16:00 Australia-Peru (grupa C) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Islandia-Chorwacja (grupa D) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Nigeria-Argentyna (grupa D) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

27.06.2018, środa

  • 16:00 Korea Południowa-Niemcy (grupa F) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 16:00 Meksyk-Szwecja (grupa F) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Szwajcaria-Kostaryka (grupa E) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Serbia-Brazylia (grupa E) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

28.06.2018, czwartek

  • 16:00 Japonia-Polska (grupa H) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 16:00 Senegal-Kolumbia (grupa H) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Panama-Tunezja (grupa G) – transmisja TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja
  • 20:00 Anglia-Belgia (grupa G) – transmisja TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja

29.06.2018, piątek – dzień przerwy

W kolejnej fazie rywalizują ze sobą systemem pucharowym drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w swoich grupach. Pierwsza drużyna z grupy A (1A), gra z drugą z grupy B (2B), pierwsza z grupy B (1B) z drugą z grupy A (2A) i tak dalej.

30.06.2018, sobota

  • 16:00 1C-2D
  • 20:00 1A-2B

1.07.2018, niedziela

  • 16:00 1B-2A 
  • 20:00 1D-2C 

2.07.2018, poniedziałek

  • 16:00 1E-2F
  • 20:00 1G-2H 

3.07.2018, wtorek

  • 16:00 1F-2E
  • 20:00 1H-2G 

4.07.2018, środa – dzień przerwy

5.07.2018, czwartek – dzień przerwy

6.07.2018, piątek

  • 16:00 1A-2B/1C-2D
  • 20:00 1E-2F/1G-2H

7.07.2018, sobota

  • 16:00 1F-2E/1H-2G
  • 20:00 1B-2A/1D-2C

8.07.2018, niedziela - dzień przerwy

9.07.2018, poniedziałek – dzień przerwy

10.07.2018, wtorek

  • 20:00 1A-2B/1C-2D - 1E-2F/1G-2H

11.07.2018, środa

  • 20:00 1B-2A/1D-2C - 1F-2E/1H-2G

12.07.2018, czwartek - dzień przerwy

13.07.2018, piątek – dzień przerwy

14.07.2018, sobota

  • 16:00 mecz o III miejsce

15.07.2018, sobota

  • 17:00 finał
Maciej Koprowicz
Tagi: #adrenalina #Mundial Poza Boiskiem