„Gambit” może zostać nakręcony przez reżysera „Piratów z Karaibów”

Kamil Kacperski
06.10.2017 15:50
„Gambit” może zostać nakręcony przez reżysera „Piratów z Karaibów” Fot. Drew Gurian/Invision/AP/link i Peabody Awards

Wytwórnia filmowa Fox prowadzi rozmowy z Gorem Verbinskim, reżyserem trylogii „Piratów z Karaibów”.

Film o rzucającym kartami mutancie planowany jest od 2015 roku. Jesteśmy w październiku roku 2017 i wciąż nie mamy żadnej konkretnej informacji dotyczącej premiery czy obsady, oprócz tego, że od początku wiemy, że Gambit będzie grany przez Channinga Tatuma.

To może się niedługo zmienić, ponieważ Fox podobno prowadzi rozmowy z twórcą trylogii „Piratów z Karaibów” Gorem Verbinskim. Dla Verbinskiego byłby to powrót do dużych hollywoodzkich filmów. Jego ostatnim jest "Jeździec znikąd" wydany w 2013 roku. Potwierdzono również, że Joshua Zetumer będzie scenarzystą filmu o Remym LeBeau.

Wiemy też na pewno, że film ma opowiadać o tym, w jaki sposób pochodzący z Luiziany Remy przekształcił się w Gambita, członka X-Menów. Plotki mówią również o udziale w projekcie Daniela Craiga, który miałby się wcielić w jednego z głównych przeciwników mutantów, Mr. Sinistera. Jak to jednak z plotkami bywa, musimy czekać na oficjalne potwierdzenie.

Data premiery nie jest znana, ale będziemy informowali jak tylko dowiemy się czegoś więcej.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.