Gwiazda „Strażników Galaktyki” i „Jurassic World” w telefonicznym pranku

Kamil Dachnij
28.04.2017 12:09
Gwiazda „Strażników Galaktyki” i „Jurassic World” w telefonicznym pranku Fot. Splash News/East News

Chris Pratt nigdy nie wykonał dziwniejszego telefonu. Zobacz, jak charyzmatyczny aktor poradził sobie z trudnym wyzwaniem. 

Chris Pratt znany jest z improwizowania kwestii i podczas trasy promującej „Strażników Galaktyki vol.2” wylądował w programie „The Matt Edmondson Show” w BBC Radio 1, gdzie zostały przetestowane jego umiejętności. Gospodarz programu namówił aktora, by zmierzył się z wyzwaniem „AlphabetCall”, gdzie gwiazdy wykonują telefoniczne pranki. Jednak podczas wkręcania muszą się trzymać żelaznej zasady, aby pomyślnie zaliczyć zadanie: każde zdanie ma obowiązkowo zaczynać się od kolejnej litery alfabetu, od A do Z.

Prank Pratta polegał na zadzwonieniu do egzotycznego sklepu zoologicznego i zaczerpnięciu informacji o patyczaku podobnym do Groota. Jak mu poszło? Widać, że aktor był trochę stremowany, ale mimo pewnej trudności, udało się mu w miarę logiczny sposób prowadzić konwersację. Jego rozmówczyni nie tylko spokojnie przyjmowała wszystkie najdziwniejsze pomysły gwiazdy, ale wykazała się niezwykłą wyrozumiałością i cierpliwością. Zobacz video:

Na potrzeby swojego zadania Pratt stworzył postać o imieniu Billy – szkockiego pana w podeszłym wieku, który przy okazji pilnuje swojej wnuczki. Zatem tę misję Star-Lord zaliczył niemal śpiewająco. Już 5 maja przekonamy się czy to samo będzie można powiedzieć o drugiej odsłonie „Strażników Galaktyki”.  

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.