Nowe zabawki, przyjaciele i przygody w pełnym zwiastunie "Toy Story 4"

Sergiusz Kurczuk
19.03.2019 14:50
Toy Story 4|undefined Fot. kadr z filmu Toy Story 4

Disney Pixar zaprezentował pełny zwiastun filmu "Toy Story 4". Fani serii w końcu poznali szczegóły fabularne finału historii o dzielnych zabawkach.

Na "Toy Story 4" czekają miliony widzów na całym świecie. Już za kilka miesięcy nowe przygody zwariowanych zabawek trafią na ekrany kin. W sieci pojawił się pierwszy pełnoprawny trailer nadchodzącej produkcji. Jak zapowiada się nowy rozdział w historii Chudego, Buzza i spółki?

Przeczytaj także

"Toy Story 4" - zwiastun filmu

Pierwsza część serii zadebiutowała w roku 1995. Na zwieńczenie opowieści o żywych zabawkach musieliśmy poczekać ponad 20 lat. Oczywiście trzecia część sugerowała zakończenie serii, ale twórcy mają do dodania ostatnie słowo w postaci kolejnej produkcji. Chociaż wcześniej pojawiło się kilka teaserów "Toy Story 4", do tej pory fani bazowali jedynie na szczątkowych informacjach dotyczących fabuły filmu. Nowy zwiastun w końcu zdradza, czego będą dotyczyły nowe przygody dobrze znanych zabawek.

Jak widać, znaczącą rolę będzie pełnił Forky - nowy przyjaciel głównych bohaterów, który zmaga się z problemami z tożsamością. Jednak główną kanwą opowieści będzie zaginięcie Chudego, który po wielu latach odnajdzie Pasterkę Bo i postanowi opuścić swoich dawnych przyjaciół. Zabawki pod wodzą Buzza wyruszą na ratunek kowbojowi. Jak zakończy się ta przygoda? W pewnym sensie złożą więc hołd pierwszej części, odwracając jednak trochę role głównych bohaterów.

"Toy Story 4" - kiedy premiera?

W  oryginalnej wersji filmu ponownie usłyszymy Toma Hanksa i Tima Allena. W obsadzie znaleźli się również Michael Keaton, Joan Cusack, Don Rickles, Jodi Benson i Wallace Shawn. Reżyserem filmu został Josh Cooley, znany z animacji "W głowie się nie mieści".  Film trafi do kin 19 czerwca 2019 roku.

>>Zobacz też: Koniec "Toy Story 4" będzie najbardziej wzruszającym momentem serii<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.