Złóż sobie Sokoła Millenium z 7,5 tys klocków Lego

Sergiusz Kurczuk
01.09.2017 14:49
Złóż sobie Sokoła Millenium z 7,5 tys klocków Lego Fot. The Brothers Brick/YouTube

Jeśli jesteś fanem „Gwiezdnych wojen” i przy okazji lubisz klocki Lego, to lepiej zacznij oszczędzać. Już w październiku do sklepów trafi największy zestaw Lego w historii, wart ponad 2,5 tys. złotych. Ale to chyba mała cena za własnego Sokoła Millenium.

Zbliżają się zimne dni, więc zamiast pic piwo w plenerze lepiej zaszyć się w domu z ulubionymi klockami Lego. Ale co kiedy stare zestawy się już znudzą? Duńska firma rusza na pomoc! Nie dość, że zbliża się zima (i święta Bożego Narodzenia), to w grudniu pojawi się w kinach 8. część „Gwiezdnych wojen”. Nie samym filmem marka „Star Wars” jednak żyje. Dwa miesiące przed filmem każdy fan filmów George'a Lucasa będzie mógł (o ile go na to stać) zbudować własnego Sokoła Millenium z Lego. 1 października do sklepów ma trafić nawiększy w historii firmy zabawkarskiej zestaw zawierający ponad 7,5 tysiąca elementów. Oczywiście każdy z klocków ma swoją cenę i za ukochany pojazd Hana Solo przyjdzie nam zapłacić 800$.

Statek wyposażony zostanie w zestaw działek laserowych i ruchomych ramp. Poszycie pojazdu będzie zdejmowalne, dzięki czemu naszym oczom ukarze się pokład z kokpitem, pomieszczeniem do siedzenia (jest nawet plansza do gry w holograficzne szachy) i stacją do strzelania. W kokpicie bez problemu zmieszczą się cztery mini figurki Lego. Oczywiście za taką cenę dostaniemy też pilotów i pasażerów statku. W pudełku znajdziemy klasycznych Hana, Leię, Chewbaccę i C-3PO, oraz wersje bohaterów z najnowszej trylogii- podstarzałego Hana, Rey, Finn, BB-8 oraz dwa urocze Porgi z nadchodzącej 8. części kosmicznej sagi. Fanów na pewno ucieszy fakt, że statek można modyfikować w zależności od potrzeb. Można go szybko przebudować z klasycznej wersji, do tej znanej z nowych epizodów. 

Statek będzie można zamówić online od 1 października 2017 roku. Tylko, czy starczy czasu na zbudowanie własnego Sokoła Millenium do premiery „Ostatnich Jedi”? Jeśli chcecie poczuć się jak Han Solo, musicie zacząć odkładać pieniądze. Jeśli wolicie być Lukiem Skywalkerem, istnieje możliwość nabycia własnego Landspeedera (no dobra, to jest akurat zabawka dla dzieci).  

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.