"Potęgo Księżyca, działaj!". Zobacz przemianę czarodziejek w nowym filmie "Sailor Moon Eternal"

08.12.2020 17:39
Sailor Moon Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Przemiana czarodziejek w "Sailor Moon Eternal" wygląda zjawiskowo. Zresztą przekonajcie się sami!

Pokolenie wychowane w latach 90. na pewno kojarzy roztargnioną czarodziejkę, która razem ze swoimi przyjaciółkami ratuje całą galaktykę przed złymi siłami. Sailor Moon po 25 latach wraca do kin. Już 8 stycznia 2021 w Japonii pojawi się produkcja "Sailor Moon Eternal", która to jest kontynuacją serialu "Sailor Moon Crystal" z 2014 roku. Twórcy postanowili nie produkować 4. sezonu anime, a zaprezentować publiczności 2 filmy - w styczniu i lutym 2021. Wszystko też wskazuje na to, że "Sailor Moon Eternal" trafi na Netfliksa.

Polecamy

"Potęgo Księżyca, działaj!". Zobacz przemianę czarodziejek w nowym filmie "Sailor Moon Eternal"

Zapewne niejeden dzieciak w latach 90. biegał z różdżką po osiedlu i udawał, że jest którąś z czarodziejek z anime "Sailor Moon". Pamiętacie te czasy? Na pewno też kojarzycie ten moment, gdy dziewczyny przemieniały się w czarodziejki - tę samą scenę mogliśmy zobaczyć w każdym odcinku serialu. Jak transformacja czarodziejek prezentuje się w nowym filmie "Sailor Moon Eternal"? Twórcy podzielili się fragmentem nadchodzącej produkcji:

W filmie "Sailor Moon Eternal" zostanie pokazana walka czarodziejek z Cyrkiem Martwego Księżyca oraz Nehelenią. Wielbiciele anime kojarzą tych bohaterów z sezonu "SuperS". Przy filmie pracuje animatorka Kazuko Tadano, która była również odpowiedzialna za anime o Sailor Moon z lat 90.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.