"Kajko i Kokosz": Grzegorz Pawlak i Abelard Giza o Hegemonie, ofermach i herosach Marvela [WYWIAD]

22.02.2021 01:02
Giza Pawlak Fot. materiały prasowe Netflix

"Kajko i Kokosz" już wkrótce zadebiutują na Netflix. W oczekiwaniu na tę wyjątkową premierę, posłuchajcie, co na temat dzieła Janusza Christy i jego adaptacji mają do powiedzenia serialowi Zbójcerze!

Aberald Giza i Grzegorz Pawlak (nie tylko) o "Kajku i Kokoszu" [WIDEO]

Grzegorz Pawlak - doświadczony aktor, reżyser i lektor. Abelard Giza - pionier polskiego stand-upu, który w dubbingu stawia pierwsze kroki. Obaj z sentymentem wspominają pierwsze kontakty z komiksami Janusza Christy w dzieciństwie. Obydwu usłyszymy już niebawem w rolach "złowrogich" Zbójcerzy w serialu animowanym "Kajko i Kokosz" zrealizowanym przez studio EGoFILM dla Netflix.

Polecamy

W związku z nadchodzącą premierą tej oryginalnej produkcji, mieliśmy okazję porozmawiać z nimi o ich odmiennych doświadczeniach z dubbingiem, ulubionych postaciach z komiksów Christy, śpiewających autach i bohaterach Marvela, a także o tym, dla kogo jest właściwie serial "Kajko i Kokosz". A Wy wszystkiego tego możecie posłuchać w poniższym materiale wideo:

Polecamy

"Kajko i Kokosz" zadebiutuje w serwisie Netflix już 28 lutego 2021. Wierni fani i dzieciaki z całego świata będą mieli okazję obejrzeć tego dnia pierwsze pięć epizodów serialu. Kolejne porcje odcinków pojawią się w drugiej połowie 2021 roku oraz w roku 2022. 

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.