Krzysztof Zalewski: "Jak zadzwoni Nolan, powiem mu, sorry stary, teraz robię Kajka i Kokosza" [WYWIAD]

21.02.2021 14:34
Krzysztof Zalewski wywiad Antyradio.pl Fot. materiały prasowe Netflix

W związku z nadchodzącą premierą serialu animowanego "Kajko i Kokosz", mieliśmy okazję porozmawiać z Krzysztofem Zalewskim, który wciela się w nim w rolę rycerza Wita. Co sądzi o swojej postaci? Czy czytał komiksy Chrisy? I czy dubbingowanie naprawdę bardziej nadwyręża głos niż śpiew? O tym wszystkim opowiedział nam w trakcie krótkiego wywiadu.

Netflix przygotował niezwykły prezent dla wszystkich fanów kultowych komiksów Janusza Christy. Już 28 lutego 2021 w serwisie zadebiutuje wyczekiwany serial "Kajko i Kokosz" zrealizowany przez zespół wybitnych twórców, fanów serii i rysowników namaszczonych przez samego Christę. W obsadzie animacji "Kajko i Kokosz" usłyszymy słynnych aktorów głosowych, takich jak Jarosław Boberek czy Grzegorz Pawlak. Showrunnerka produkcji, Ewelina Gordziejuk, postarała się także o kilka niespodzianek w postaci gwiazd, które z dubbingiem miały wcześniej niewiele wspólnego.

Polecamy

Krzysztof Zalewski o roli Wita, pracy głosem i filmach Nolana [WIDEO]

Wśród nieoczekiwanych gwiazd projektu znalazł się Krzysztof Zalewski - jeden z najsłynniejszych współczesnych artystów, który jesienią ubiegłego roku wydał swój najnowszy album "Zabawa". Podczas wywiadu zorganizowanego przez Netflix nie skupialiśmy się jednak na muzyce, lecz na jego przygodzie z aktorstwem. Rozmawialiśmy o tym, co skłoniło go do spróbowania swoich sił w dubbingu, o pracy na planie zdjęciowym, o miłości do kina i oczywiście o samym komiksie Christy oraz rycerzu imieniem Wit, któremu Zalewski użyczył głosu w serialu "Kajko i Kokosz". Zapraszamy do oglądania:

Zobacz także

"Kajko i Kokosz" - kiedy premiera serialu na Netflix?

Serial animowany "Kajko i Kokosz" będzie składał się łącznie z 26 epizodów, z których pierwsze 5 pojawi się na Netflix już 28 lutego 2021. Pozostałe odcinki trafią na Netflix w dwóch transzach: w drugiej połowie 2021 roku oraz w roku 2022.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.