Velma w "Scooby Doo" była lesbijką. Jest potwierdzenie producenta

13.07.2020 15:23
Velma w "Scooby Doo" była lesbijką. Jest potwierdzenie producenta Fot. Mary Evans Picture Library/ East News

Producent jednej z odsłon serii "Scooby Doo" potwierdził, że Velma była postacią homoseksualną. 

Rzecz dotyczy konkretnie serialu "Scooby Doo i Brygada Detektywów", który emitowano w latach 2010-2013. Co na temat orientacji seksualnej jednej z bohaterek miał do powiedzenia producent?

Velma w "Scooby Doo" była lesbijką

Teoria odnośnie potencjalnego homoseksualizmu (lub biseksualizmu) Velmy Dinkley krążyły wśród fanów od dawna. Byli jednak tacy, którzy usiłowali je obalić, powołując się przede wszystkim na jej związek z Kudłatym właśnie w tej serii. W jedną z ostatnich dyskusji wtrącił się Tony Cervone, producent serialu "Scooby Doo i Brygada Detektywów".

Przeczytaj także

Cervone dorzucił swoje trzy grosze do instagramowej dyskusji odnośnie orientacji Velmy, jej związku z  Kudłatym i potencjalnej relacji z Marcie

Już wcześniej poruszałem tę kwestię, Velma w "Brygadzie..." nie jest bi. Jest lesbijką. Zawsze planowaliśmy, by Velma zachowywała się trochę nietypowo, w czasie gdy spotykała się z Kudłatym, ponieważ ten związek wydawał jej się zły i nie mogła do końca zrozumieć, dlaczego. Istnieją wskazówki odnośnie tego w odcinku z syreną, a jeśli prześledzicie cały wątek Marcie to zrozumiecie, że zrobiliśmy to na tyle wyraźnym, na ile mogliśmy 10 lat temu. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.