26.08.2019 16:57

Gitarzysta grał przed lokalem, a jego zespół w środku. Wszystko przez to, że był za młody [WIDEO]

Nie możesz wystąpić ze swoją kapelą? Od czego mamy technikę. W tej sytuacji pomógł bezprzewodowy system, dzięki czemu metalowiec mógł uczestniczyć w koncercie, chociaż w ogóle nie pojawił się na scenie.

Metalowiec
foto: kadr z wideo

Miłość do metalu rodzi się w różnym wieku - niektórzy przechodzą na ciemną stronę mocny w dojrzałym wieku, inni natomiast od dzieciństwa lubią naprawdę ostre brzmienia. Młodzież coraz częściej chwyta za instrumenty i naśladuje swoich idoli... a potem słyszysz nagle, że jesteś za młody, żeby zagrać koncert ze swoją kapelą.

Gitarzysta był za młody, żeby zagrać w lokalu. Zagrał przed barem, a jego grupa była w środku [WIDEO]

Tak się stało w Portland 20 sierpnia 2019 w Hawthorne Theatre. Zespół Ancient Burials miał tam zagrać koncert, ale okazało się, że gitarzysta kapeli jest za młody i nie może wejść do środka. Co w takiej sytuacji zrobił zespół? Koncert się odbył i nawet zagrał na nim młody gitarzysta, ale stał na zewnątrz lokalu. Dzięki bezprzewodowemu systemowi gitarzysta wraz z innym muzykiem znajdowali się na ulicy i grali swoje partie, natomiast perkusista i wokalista znajdowali się na scenie. Zobaczcie, jak wypadł ten nietuzinkowy koncert:

Koncert
Koncert
Przeczytaj także Badania dowodzą, że metalowcy są mądrzejsi, niż głosi stereotyp

Dzięki pomocy znajomych młody gitarzysta mógł zagrać koncert, choć w ogóle nie pojawił się na scenie. To dopiero sprytne rozwiązanie! Miejmy nadzieję, że przy okazji kolejnego koncertu nie pojawią się tego typu problemy.

Zobacz także: Zobaczcie dziecięce trio, które gra thrashmetal lepiej, niż niejedna kapela

Tagi: Duperele