Bilety na koncert Iron Maiden w Polsce trafiły do sprzedaży

Justyna Kierzkowska
24.11.2017 11:17
Bilety na koncert Iron Maiden w Polsce trafiły do sprzedaży Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się 27 lipca 2018 roku w Tauron Arenie w Krakowie, a wejściówki na to wydarzenie trafiły już do regularnej sprzedaży.

27 lipca 2018 roku Iron Maiden ponownie zaprezentuje się przed polską publicznością. Bruce Dickinson wraz z kolegami z kapeli wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Koncert odbędzie się w ramach trasy Legacy Of The Beast, która rozpocznie się 26 maja 2018 w Tallinnie w Estonii.

Pomysł na Legacy Of The Beast World Tour został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia będzie zawierać wiele różnych, ale powiązanych ze sobą „światów”, a lista utworów będzie obejmować materiał z lat 80. z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów, dzięki temu będzie różnorodna.

Manager Iron Maiden, Rod Smallwood, tak opowiada o nadchodzących koncertach:

Wizerunek tej trasy pełnej Historii/Hitów zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy Legacy Of The Beast, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.

Bilety na koncert Iron Maiden w Polsce:

Wejściówki na to wydarzenie weszły do regularnej sprzedaży 24 listopada 2017 o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Ceny rozkładają się następująco:

  • Trybuny - 349 zł
  • Trybuny - 299 zł
  • Trybuny - 249 zł
  • Trybuny - 199 zł
  • GA - 299 zł
  • GAEE (Early Entrance do GA) - 399 zł
Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.