27.07.2018 12:38

Czad Festiwal 2018 został odwołany. Jest oświadczenie organizatorów

Jeden z najbardziej znanych rockowych festiwali w Polsce nie odbędzie się w tym roku. Organizatorzy imprezy w Straszęcinie podali powody jej odwołania.

Czad Festiwal 2018 został odwołany. Jest oświadczenie organizatorów
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Czad Festiwal od 2013 odbywał się w Straszęcinie koło Dębicy (województwo podkarpackie). Na imprezie można było zobaczyć koncerty wykonawców takich gatunków, jak rock, punk, metal, blues czy reggae.

Niestety, zaplanowana na 15-18 sierpnia 2018 tegoroczna edycja Czad Festiwalu nie odbędzie się. Informację podał organizator imprezy, Agencja Artystyczna Arena na oficjalnym profilu facebookowym imprezy.

Czad Festiwal odwołany. Dlaczego?

Przyczyną odwołania Czad Festiwalu 2018 jest małe zainteresowanie oraz „niechęć i utrudnienia ze strony niektórych lokalnych środowisk”. Agencja nie precyzuje, o jakie środowiska chodzi. W jej oświadczeniu czytamy:

"

Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że z powodu małego zainteresowania oraz niechęci i utrudnień ze strony niektórych lokalnych środowisk zmuszony jest odwołać Czad Festiwal zaplanowany w dniach 15-18 sierpnia 2018 roku w Straszęcinie. Bardzo przepraszamy fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim artystom, partnerom i patronom medialnym. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

ZWROTY BILETÓW

Osoby, które kupiły bilety za pośrednictwem strony arenashop.arenaagencja.pl, proszone są o odesłanie biletów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie: http://www.czadfestiwal.pl/43favgzdf…/…/07/zwrot_biletow.pdf do 7 dni od daty ogłoszenia przez Organizatora na adres:
Agencja Artystyczna ARENA
al. Jana Pawła II 21
39-200 Dębica
Z dopiskiem: ZWROT

Zwrot dokonany zostanie najpóźniej do 30 dni roboczych od daty odebrania przesyłki przez Agencję Artystyczną ARENA, z prawidłowo wypełnionymi i dostarczonymi dokumentami. "

Czad Festiwal 2018 - kto miał zagrać?

W dniach 15-18 sierpnia 2018 w Straszęcinie wystąpić mieli m.in. Papa Roach, Dropkick Murphys, Gogol Bordello, Delain, Korpiklaani, Hammerfall i Stratovarius. 

W 2017 na Czad Festiwalu zagrali m.in. The Offspring, Blind Guardian, Edguy, Epica,  Bastille, Nocny Kochanek i Dubioza Kolektiv.

Maciej Koprowicz
Tagi: Koncerty Czad Festiwal