Marilyn Manson i Stone Sour pojawią się w Warszawie w 2018 roku

Kamil Kacperski
16.11.2017 12:37
Marilyn Manson i Stone Sour pojawią się w Warszawie w 2018 roku Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Artyści zagrają na warszawskim Torwarze już w przyszłym roku. Manson będzie promował „Heaven Upside Down”, natomiast Corey Taylor i spółka tegoroczny „Hydrograd”. Sprawdźcie kiedy odbędzie się koncert.

Marilyn Manson i Stone Sour pojawią się na warszawskim Torwarze już 13 czerwca 2018 roku. Po niecałym roku od koncertu we Wrocławiu, Manson powróci do polski, a wraz z nim zespół Coreya Taylora, który promuje swój szósty album „Hydrograd”.  

Sprawdźcie oficjalną informacje prasową od organizatorów koncertu, Live Nation:

Marilyn Manson i Stone Sour na jednej scenie! 

Zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny muzycznej powraca do Polski!

Nietuzinkowy, nieprzewidywalny, charyzmatyczny - Marilyn Manson.

Skandaliczny wizerunek, odrzucenie konserwatywnych wartości, a przede wszystkim porażająco mocna muzyka z kontrowersyjnym przesłaniem – to wszystko sprawiło, że w latach 90. Marilyn Manson niemal od razu stał się wrogiem publicznym nr 1, a dla milionów fanów – ikoną.

Po upływie ponad 20 lat nie sposób podważyć jego wysokiej pozycji wśród najważniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd rocka wszechczasów. Jego sztuka wymknęła się z ram muzyki, przenikając do świata mody, telewizji, filmu i innych form współczesnej kultury. Po kilku latach milczenia Marilyn Manson powrócił z dziesiątym albumem „Heaven Upside Down", który zaprezentuje podczas koncertu w Warszawie. 

Gościem specjalnym będzie STONE SOUR.

Stone Sour ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które sprzedały się na całym świecie łącznie w ponad czterech milionach kopii. Debiutancki album grupy z 2002 roku od razu został uznany jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących hardrockowych wydań XXI wieku.

Bilety na koncert Marilyna Mansona i Stone Sour w Polsce w 2018 roku

Bilety w cenie 169 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku 17 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 12 godzin.

Ogólna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 20 listopada o 12.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.