07.04.2020 11:19

Within Temptation i Evanescence wystąpią na wspólnym koncercie w Polsce

Dwie grupy z charyzmatycznymi wokalistkami w składzie zagrają wspólny koncert w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w ramach Worlds Collide Tour 2020.

Amy Lee
foto: AFP/EAST NEWS

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany koncertowe zarówno artystom, jak i ich wielbicielom. Lista anulowanych i przełożonych koncertów ciągle się wydłuża, a kluby i agencje apelują, żeby nie dokonywać zwrotów wejściówek, a wymieniać je na vouchery lub poczekać na nowe daty wydarzeń. Takie działanie może sprawić, że wielu organizatorów muzycznych imprez przetrwa i wkrótce znowu zapewni nam rozrywkę w postaci występów na żywo naszych ulubionych wykonawców.

Within Temptation i Evanescence na koncercie w Polsce

Jednak poza odwołanymi trasami pojawiają się też kolejne światełka w tunelu i nowe koncertowe ogłoszenia. Artyści zakładają, że jesienią będą mogli już normalnie poruszać się po świecie i występować dla fanów. Jeśli faktycznie tak się stanie do Polski przyjadą wkrótce dwie kapele z charyzmatycznymi kobietami na wokalu.

Pennywise
Pennywise
Przeczytaj także Stephen King zdradził, w co przeistoczyłoby się To w dobie koronawirusa

Grupy Within Temptation i Evanescence ogłosiły wspólną trasę koncertową Worlds Collide Tour 2020. W ramach koncertów zespoły pojawią się także na występie w Polsce. Koncert odbędzie się 20 września 2020 w Arenie Gliwice.

Within Temptation i Evanescence w Polsce. Bilety

Informacje o cenach biletów zostaną opublikowane już 9 kwietnia (10:00) wraz ze startem ekskluzywnej przedsprzedaży biletów w ramach specjalnej oferty dla użytkowników Allegro Smart (oferta ważna jedynie 24 godziny!).

Regularna sprzedaż biletów wystartuje dzień później, 10 kwietnia, za pośrednictwem sklepu Knock Out Productions oraz eBilet.pl.

Ragehammer
Ragehammer
Przeczytaj także Więcej metalu na Summer Dying Loud 2020. Kolejni wykonawcy dołączyli do line-upu imprezy
Tagi: Koncerty Within Temptation Evanescence