AC/DC nagrywa nową płytę? Brian Johnson się wygadał

Joanna Chojnacka
30.01.2019 14:30
AC/DC nagrywa nową płytę? Brian Johnson się wygadał Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Brian Johnson zdradził muzykom z Terrorizer, że AC/DC wyda nowy album. Zespół nie utrzymał długo tajemnicy i podzielił się informacją na Facebooku.

W sierpniu 2018 roku pojawiły się plotki o nowej płycie AC/DC z Brianem Johnsonem, nad którą zespół miał rzekomo pracować w studiu Bryana Adamsa w Vancouver. Mówiło się również o tym, że na najnowszym wydawnictwie znajdą się partie nagrane przez zmarłego Malcolma Younga, a cały materiał zostanie mu zadedykowany. Jednak grupa nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia w sprawie i nie pojawił się w związku z pogłoskami żaden komentarz. Aż do teraz.

Przeczytaj także

AC/DC nagrywa nową płytę z Brianem Johnsonem?

Amerykański zespół Terrorizer skończył trasę koncertową. Na lotnisku na Florydzie muzycy natknęli się na wokalistę AC/DC Briana Johnsona, który zdradził im, że zaśpiewa na kolejnej płycie grupy. Formacja podzieliła się tą informacją ze swoimi fanami na Facebooku:

Zobacz też: >>Fan AC/DC będzie jeździć 19 godzin na łyżwach. Tak chce uczcić pamięć Malcolma Younga<<

Na lotnisku wpadliśmy na Briana Johnsona z AC/DC. Zapytaliśmy go o plotki związane z nowym albumem zespołu. Wokalista powiedział "tak", będzie nowa płyta. Dodał też, że "ma już dość zaprzeczania". To była świetna niespodzianka na koniec trasy.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.