28.09.2018 17:15

Avril Lavigne wystąpiła na żywo pierwszy raz od pokonania choroby i wykonała singiel „Head Above Water”

Posłuchajcie, jak nowy singiel Avril Lavigne wybrzmiał na żywo w programie Jimmy Kimmel Live.

Avril Lavigne zaspiewała piosenkę o chorobie
foto: kadr z wideo

Avril Lavigne wróciła do czynnego muzykowania po tym jak wokalistka zachorowała na boreliozę w 2014 roku. Piosenkarka postanowiła wycofać się z życia publicznego, by skupić się na walce z chorobą. Dopiero w 2017 roku gościnnie pojawiła się na scenie z Nickelback i zapowiedziała wydanie nowej muzyki.

Jednak nowy singiel poznaliśmy we wrześniu 2018 roku. Mowa o utworze „Head Above Water”, który powstał, gdy stan wokalistki był bardzo zły. Było to dla wokalistki bardzo mocne przeżycie, które postanowiła oddać w utworze. Tak też zaczął powstawać materiał na nową płytę, która stanie się następcą albumu „Avril Lavigne” z 2013 roku.

Avril Lavigne wykonała pierwszy raz „Head Above Water”

Piosenkarka zaprezentowała na żywo singiel „Head Above Water” podczas programu Jimmy Kimmel Live i był to jej pierwszy solowy występ od kilku lat.

Obejrzyjcie również nastrojowy klip powstały do tego utworu. Za reżyserię odpowiada Elliott Lester.

Wokalistka oprócz promowaniem nowego materiału obecnie zajmuje się swoją fundacją, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem chorych na boreliozę. Avril Lavigne Foundation sprzedaje specjalne koszulki i w ten sposób zbiera pieniądze dla osób chorych na boreliozę, które nie mają funduszy na leczenie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Avril Lavigne