30.04.2016 13:00

Big Cyc nagrał utwór o Antonim Macierewiczu

Kawałkiem „Antoni wzywa do broni” kapela zapowiada „nową, skandalizującą” płytę. Posłuchajcie!

Big Cyc nagrał utwór o Antonim Macierewiczu
foto: kadr z wideo

Zdaje się, że Big Cyc ma jeszcze wiele do powiedzenia na polskim rynku… Muzycy nie próżnują i zaledwie rok po premierze albumu „Jesteśmy najlepsi”, który ukazał się 21 maja 2015 roku, postanowili zrobić fanom kolejną niespodziankę. Kapela wyda krążek zatytułowany „Czarne słońce narodu” 13 maja 2016 roku.

Big Cyc określił nowe wydawnictwo jako skandalizujące. Nie sposób się nie zgodzić, zwracając uwagę na tematykę pierwszego utworu promującego „Czarne słońce narodu”, która opowiada o… katastrofie smoleńskiej.

Sprawdźcie, jak brzmi numer zatytułowany „Antoni wzywa do broni”!

Oprócz działalności muzycznej kapela postawiła także na… piwowarstwo. Big Cyc ogłosił 26 kwietnia 2016 roku, że niebawem na polskim rynku pojawi się piwo sygnowane nazwą zespołu. Złocisty trunek został wyprodukowany przez Browar Staropolski.

"

Piwo Big Cyc produkowane jest w trzech gatunkach. Klasyczny, ciemny lager, piwo pszeniczne oraz jasne, pełne. Mamy szczerą nadzieję, że przypadnie wam do gustu tym bardziej, że niebawem premiera naszej nowej płyty „Czarne słońce narodu”. Słuchając nowych piosenek warto ukoić zmysły złocistym napojem! "

Co myślicie o kawałku „Antoni wzywa do broni”?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Big Cyc