17.05.2016 09:48

Były wokalista Iron Maiden trafił do szpitala

Muzyk już od jakiegoś czasu ma problemy ze zdrowiem. Tym razem wydaje się to być większy problem...

Były wokalista Iron Maiden trafił do szpitala
foto: Kubakocoj, CC-BY-SA-3.0,2.5,2.0,1.0

Były wokalista Iron Maiden, Paul Di'Anno, trafił do szpitala z niewyjaśnionych dotąd przyczyn. Muzyk odwołał trasę koncertową po Brazylii, która miała odbyć się w czerwcu 2016 roku. To może świadczyć o tym, że z Di'Anno rzeczywiście jest nie najlepiej.

Blog n Roll Produções, który zajmuje się trasą artysty, poinformował o całej tej sytuacji. Muzyk jest poddawany serii badań, by zdiagnozować problem i dobrać odpowiedni sposób leczenia:

"

Z wielkim żalem musimy poinformować o tym, że zaplanowana na czerwiec trasa po Brazylii zostanie przełożona na czas nieokreślony. Paul trafił do szpitala i dowiedzieliśmy się bezpośrednio od niego, że jego stan zdrowia jest bardzo mizerny. Pracowaliśmy z Paulem w ubiegłym roku i jedyne co mogę powiedzieć, że był on w świetnych stosunkach ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w trasę. Stał się naszym przyjacielem i jesteśmy bardzo smutni z powodu tej informacji. Chcielibyśmy zobaczyć go w trasie jak najszybciej. "

Na przestrzeni lat Paul Di'Anno uległ wielu wypadkom motocyklowym, w wyniku czego ma problemy z kolanami. Ostatnimi czasy muzyk był zmuszony koncertować siedząc na wózku inwalidzkim.

Problemy zdrowotne jednak nie były w stanie zatrzymać wokalisty przed występowaniem:

"

Sądzę, że fani mają gdzieś to, jak wyglądam, po prostu chcą mnie usłyszeć. Możliwe, że będę musiał w ten sposób występować przez 6 miesięcy przed operacją. Nadal chcę grać, więc siedzę i śpiewam. "

Zresztą artysta niejednokrotnie opowiadał o swoim stanie zdrowia twierdząc, że nie jest najlepiej:

"

Nie chcę przeklinać... ale kolana są rozpieprzone. Ciągnie się to już 7 lat. Powinienem poddać się operacji te 7 lat temu. Teraz więzadło zanikło i kość trze o kość. Och, mój Boże czasami tak bardzo to boli, to niewiarygodne. Po matce odziedziczyłem również osteoporozę. "

Skoro już od dłuższego czasu Paul Di'Anno skarżył się na stan swoich kolan, zapewne jego pobyt w szpitalu jest związany właśnie z tym problemem. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne oficjalne informacje dotyczące muzyka.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Iron Maiden