Dave Mustaine zagrał dla fanów Megadeth zebranych pod hotelem

Maciej Koprowicz
17.05.2018 14:04
Dave Mustaine zagrał dla fanów Megadeth zebranych pod hotelem Fot. kadr z wideo

Najwierniejsi fani Megadeth dostali od jego lidera bardzo miłą niespodziankę. Z pewnością długo nie zapomną tego nieoczekiwanego koncertu!

Kiedy wielka gwiazda przyjeżdża do jakiegoś miasta, wywołuje to zrozumiałe poruszenie lokalnych fanów. Ci najbardziej oddani starają się dowiedzieć, w którym hotelu nocuje ich idol, co będzie robił przed koncertem i tak dalej. Wszystko po to, by zobaczyć go choć na chwilę w innych okolicznościach, niż na scenie.

Kilka dni temu lider Megadeth, Dave Mustaine postanowił odwiedzić Argentynę. Nie miało to związku z koncertami – wypad miał charakter wyłącznie rekreacyjny. Miłośnicy legendy thrashu i tak dowiedzieli się jednak o wizycie idola. W mieście Mendoza, jak przystało na prawdziwych fanów, koczowali pod hotelem Park Hyatt, w którym miał zatrzymać się Mustaine 10 maja 2018.

Dave wzruszył się oddaniem swoich argentyńskich fanów. Postanowił więc wynagrodzić ich cierpliwość i się z nimi spotkać. Ku ich zachwytowi, na schodach hotelowych uciął sobie z nimi krótką pogawędkę. Wyjawił im też powód swojego przybycia do miasta. Lider Megadeth chciał zamiar spróbować tamtejszego wina – okolice Mendozy to najważniejszy region winiarski w Argentynie.

Oczywiście, podczas takiego spotkania nie mogło zabraknąć muzyki. Dave pożyczył gitarę od Felipe Staitiego, gitarzysty zespołu Los Enanitos Verdes (jeden z najpopularniejszych wykonawców rockowyc w Argentynie) i zaintonował kilka kawałków. Fani byli wniebowzięci – zobaczcie sami:

Nietypowe spotkania gwiazd z fanami

Niektórzy muzycy rockowi uwielbiają takie „nieoficjalne” spotkania ze swoimi fanami. System Of A Down podczas wizyty w Brazylii w ramach rozgrzewki przed festiwalem Rock In Rio zagrał w hotelu koncert dla 80 szczęśliwców. Z kolei sami fani zaśpiewal dla Billiego Joe Armstronga z Green Day, kiedy jego grupa musiała odwołać występ w Glasgow.

Megadeth - koncert w Polsce

Już w pełni oficjalnie Dave Mustaine ze swoim Megadeth pojawi się w Polsce 13 czerwca 2018, kiedy zagra koncert w Spodku w Katowicach. Tego samego wieczoru zagra też Judas Priest.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.