20.09.2019 13:41

Depeche Mode zapowiedział koncertówkę "Spirits in the Forest". Film zobaczymy w kinach

Koncertówka Depeche Mode w reżyserii Antona Corbijna niebawem pojawi się w kinach.

Depeche Mode
foto: Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

To już stało się pewną tradycją, że po zakończeniu trasy koncertowej Depeche Mode wydaje koncertówkę dokumentującą któryś z niedawnych występów grupy. Ostatnie koncertowe wydawnictwo "Live in Berlin" ukazało się w 2014 roku.

Depeche Mode zapowiedział koncertówkę "Spirits in the Forest". Film zobaczymy w kinach

Wkrótce fani będą mogli obejrzeć nową koncertówkę, tym razem nagraną podczas "The Global Spirit Tour". Film będzie nosić tytuł "Spirits in the Forest" i pojawi się w kinach 21 listopada 2019. Za reżyserię filmu odpowiada Anton Corbijn, który od lat współpracuje z zespołem i również był odpowiedzialny za "Live in Berlin", jak również klipy do "Behind the Wheel", "Personal Jesus" i "A Question of Time". W filmie zobaczymy nagrania z koncertów w Berlinie, które odbyły się 23 i 25 lipca 2018. Oprócz tego poznamy 6 fanów Depeche Mode, którzy opowiedzieli, jak ich życie zmieniło się dzięki muzyce Depeche Mode.

10 ciekawych coverów „Enjoy the Silence” Depeche Mode
10 ciekawych coverów „Enjoy the Silence” Depeche Mode
Przeczytaj także 10 ciekawych coverów „Enjoy the Silence” Depeche Mode

W ramach trasy promującej ostatni album Depeche Mode "Spirit" grupa zagrała kilka koncertów w Polsce. Zespół wystąpił m.in. na Open'er Festival 2018, jak również 7 lutego 2018 w Krakowie, 9 lutego 2018 w Łodzi oraz 11 lutego 2018 w Gdańsku. Natomiast w 2017 roku Depeche Mode zagrał na PGE Narodowym.

Zobacz także: Das Moon nagrał cover Depeche Mode "Fools". Utwór pojawi się na płycie "Polish Tribute to Depeche Mode"

Tagi: Rock News Depeche Mode