Depeche Mode zapowiedział koncertówkę "Spirits in the Forest". Film zobaczymy w kinach

20.09.2019 13:41
Depeche Mode zapowiedział koncertówkę "Spirits in the Forest". Film zobaczymy w kinach Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Koncertówka Depeche Mode w reżyserii Antona Corbijna niebawem pojawi się w kinach.

To już stało się pewną tradycją, że po zakończeniu trasy koncertowej Depeche Mode wydaje koncertówkę dokumentującą któryś z niedawnych występów grupy. Ostatnie koncertowe wydawnictwo "Live in Berlin" ukazało się w 2014 roku.

Depeche Mode zapowiedział koncertówkę "Spirits in the Forest". Film zobaczymy w kinach

Wkrótce fani będą mogli obejrzeć nową koncertówkę, tym razem nagraną podczas "The Global Spirit Tour". Film będzie nosić tytuł "Spirits in the Forest" i pojawi się w kinach 21 listopada 2019. Za reżyserię filmu odpowiada Anton Corbijn, który od lat współpracuje z zespołem i również był odpowiedzialny za "Live in Berlin", jak również klipy do "Behind the Wheel", "Personal Jesus" i "A Question of Time". W filmie zobaczymy nagrania z koncertów w Berlinie, które odbyły się 23 i 25 lipca 2018. Oprócz tego poznamy 6 fanów Depeche Mode, którzy opowiedzieli, jak ich życie zmieniło się dzięki muzyce Depeche Mode.

Przeczytaj także

W ramach trasy promującej ostatni album Depeche Mode "Spirit" grupa zagrała kilka koncertów w Polsce. Zespół wystąpił m.in. na Open'er Festival 2018, jak również 7 lutego 2018 w Krakowie, 9 lutego 2018 w Łodzi oraz 11 lutego 2018 w Gdańsku. Natomiast w 2017 roku Depeche Mode zagrał na PGE Narodowym.

Zobacz także: Das Moon nagrał cover Depeche Mode "Fools". Utwór pojawi się na płycie "Polish Tribute to Depeche Mode"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.