08.03.2018 12:03

Nergal śpiewa z Jezusem przybitym do sztucznego penisa z okazji Dnia Kobiet

Tak, dobrze przeczytaliście. Jeśli lider Behemotha chciał dziś zaskoczyć swoje fanki, to z pewnością mu się udało.

Nergal śpiewa z Jezusem przybitym do sztucznego penisa z okazji Dnia Kobiet
foto: kadr z wideo, Pixabay

8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. W ten dzień nawet najtwardsi faceci okazują się dżentelmenami i obsypują panie prezentami, komplementami i uśmiechami. Nawet groźni metalowcy ujawniają w ten dzień swoje prawdziwe, romantyczne i wrażliwe oblicze.

Romantyczną naturę w Dzień Kobiet okazał także Nergal. Szef Behemotha nie byłby jednak sobą, gdyby nie świętował go w dość kontrowersyjny sposób – i z humorem, choć ten humor z pewnością nie trafi do każdego.

W prezencie dla swoich fanek Adam na swoim facebookowym profilu zamieścił wideo, w którym zaśpiewał popularną dziecięcą piosenkę „Marcowy kwiatek” (znana też jako „Marzec, marzec pięknie się wystroił”) na temat Dnia Kobiet. Już to byłoby wystarczająco zaskakujące, ale to nie jedyna niespodzianka, jaką przygotował frontman Behemotha. Śpiewając, w roli „mikrofonu” wykorzystał… dildo z figurką ukrzyżowanego Jezusa.

Nergal znów podejmuje tematy religijne w sposób, który może nie spodobać się ludziom wierzącym. Zobaczcie sami, jeśli jesteście wystarczająco odważni.

AKTUALIZACJA

W piątek 9 marca 2018 na Facebooku pokazał się komunikat o tym, że wideo nie jest już dostępne. Zostało także usunięte z oficjalnego profilu Nergala na Instagramie.

A Wy, jak świętujecie Dzień Kobiet?

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Behemoth Adam Nergal Darski