16.01.2019 14:58

Polka, której cover "Zombie" ma 5 mln na YouTubie, nagrała rockowy utwór. Czy ma szanse wystąpić na Eurowizji 2019?

"Clödie" udostępniła swój nowy utwór "Devil in disguise", który przypadł do gustu fanom. Posłuchajcie tej piosenki.

Clodie
foto: kadr z wideo

Klaudia "Clödie" Trzepizur była uczestniczką The Voice of Poland, która dostała się do drużyny Tomsona i Barona. Dziewczyna narobiła szumu w sieci, gdy opublikowała swój cover piosenki "Zombie". Jej nagranie ma już ponad 5 mln wyświetleń. Wokalistka idzie za ciosem i zaprezentowała swój najnowszy solowy utwór.

Polka, której cover "Zombie" ma 5 mln na YouTubie, nagrała rockowy utwór

Kawałek "Devil in disguise" miał swoją premierę 13 stycznia 2019. Teledysk został nagrany w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie i na YouTubie ma już ponad 45 tysięcy wyświetleń. Posłuchajcie, jak prezentuje się rockowy singiel "Clödie".

Czy "Clödie" ma szanse na reprezentowanie Polski na Eurowizji 2019?

Fani są zachwyceni rockowym utworem "Clödie" i chcą, żeby dziewczyna wzięła udział w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2019. Wokalistka próbowała już w 2018 swoich sił z utworem "Go" i dzięki swoim wielbicielom znalazła się w pierwszej trójce zgłoszonych utworów do Krajowych Eliminacji 2018.

Czy wokalistce uda się dostać na Eurowizję? Na festiwalu brakuje rockowych brzmień, zatem "Clödie" byłaby powiewem świeżości na Eurowizji. Czas pokaże, jak rozwinie się sytuacja.

Czy "Clödie" powinna reprezentować Polskę na Eurowizji 2019?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Eurowizja