24.02.2015 11:21

Prodigy w nowym klipie na dzikim pograniczu

Zobaczcie, jak myśliwy staje się zwierzyną, w najnowszym wideoklipie brytyjskiego trio „Wild Frontier”.

Prodigy w nowym klipie na dzikim pograniczu
foto: kadr z wideo

Nowa płyta Prodigy coraz bliżej. Po teledysku do pierwszego od 6 lat singla „Nasty” i odsłuchu tytułowej piosenki „The Day Is My Enemy” zespół serwuje nam drugi film. Muzycy po raz kolejny postawili na animację. Tym razem nie zobaczymy klasycznych rysunków. W trójwymiarowym, ręcznie wykonanym lesie główne role odgrywają kukiełki.

Motyw polowania nie jest obcy Liamowi Howlettowi i spółce. W pierwszym klipie promującym nadchodzącą płytę wyprowadzili nas razem z myśliwymi z miasta na okoliczne łąki, w „Wild Frontier” zabierają wszystkich jeszcze dalej – na złowrogie pogranicze, gdzie zwierzęta nie chcą już dłużej pozostawać ofiarami. Dzięki rudemu przywódcy zaczynają się bronić. Teraz w niebezpieczeństwie znajdują się dotychczasowi łowcy.

Przygotujcie się na niepozbawiony przemocy i krwi obraz.

Teledysk stworzył holenderski duet: reżyser i producent Mascha Halberstad oraz animator Elmer Kaan. Artyści współpracowali już z Prodigy przy wideo do „Smack Your Bitch Up” oraz „Baby's Got a Temper”. Ich najnowsze dzieło zapowiada album „The Day Is My Enemy”, który ukaże się 30 marca 2015 roku.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Prodigy